Filtruoti pagal
Kaina
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą LAKME

Rasta 91 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 91 prekės(-ių)

Viduržiemio jūros regiono kultūra visada žavėjo savo puikiomis vertybėmis – kūrybiškumu, drąsumu, nuoširdumu; siekiu puoselėti grožį bei sveikatą ir užtikrinti kokybišką, džiaugsmingą gyvenimą. Natūraliai kyla klausimas: o, ar visa tai gali atsispindėti plaukų priežiūros priemonėse? Tikrai taip, jei pasirinksite ispanų gamintojo LAKME gaminius.

LAKME kompanija buvo įkurta 1996 metais, o jau po dešimtmečio kompanijos produktai sulaukė ypač palankaus vertinimo net 5 – iuose pasaulio žemynuose. Šiandien šios kompanijos gaminių galite įsigyti ir pas mus.

LAKME šampūnai

Šampūnas – daugiau nei vien tik priemonė, galinti užtikrinti plaukų švarą. Tuo vadovaujasi ir LAKME, tad sukūrė šampūnus, kurie ne tik švelniai pašalins nešvarumus, bet ir padės pasiekti tam tikrą efektą, pavyzdžiui, sudrėkins, neutralizuos geltoną atspalvį; paryškins rudą ar raudoną spalvą, sumažins plaukų slinkimą, išsaugos plaukų spalvą ir t.t.

LAKME kondicionieriai, serumai, aliejai, kaukės

Taip pat rasite didelį pasirinkimą kaukių, aliejų, kondicionierių, serumų. Rinkitės šias priemones atsižvelgdami į savo plaukų tipą (sausi, garbanoti, pažeisti) ar pageidaujamą išspręsti problemą.

Plaukų formavimo gaminiai iš LAKME

Ypatingas dėmesys yra skiriamas ir plaukų formavimui – rasite plaukų formavimo pastos, gelio, garbanų aktyvavimo gelio, jūros vandens ir t.t. Rinkitės pagal pagedaujamą pasiekti efektą bei fiksacijos lygį.

Apsauginės plaukų priemonės

LAKME puikiai supranta, kad gražūs plaukai yra apsaugoti plaukai, todėl siūlo rinktis iš plataus apsaugą užtikrinsiančio priemonių pasirinkimo. Apsauginiai šampūnai, kaukės, serumai, dulksnos sudrėkins plaukus bei apsaugos juos nuo žalingo aplinkos poveikio, oro taršos ir UV spindulių; plaukai bus žvilgūs, minkšti bei lengvai iššukuojami. Šias priemones ypač svarbu naudoti vasarą, kai lepinamės saulės šiluma, o taip pat ir žiemą, kuomet patekę iš lauko į vidų (ar atvirkščiai), susiduriame su ypač dideliais temperatūros pokyčiais.

Gaminiai veganams ir be parabenų

Jei jums svarbu užtikrinti savo plaukų grožį, nekenkiant sau ir aplinkai, tokiu atveju taip pat neteks nusivilti – LAKME kuria produktus, skirtus veganams, o taip pat ir gaminius savo sudėtyje neturinčius parabenų (jie gali sukelti įvairių organų funkcijų pažeidimus). Tad turite puikią galimybę puoselėti grožį, išvengdami neigiamo efekto.

LAKME produkciją galite įsigyti internetu

Šiuos ir kitus Viduržiemio regiono vertybių įkvėptus LACME produktus galite pirkti pas mus, internetu. Reguliariai vykdomos akcijos garantuoja, kad produkcija kainuos pigiau.