Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų molis ir plaukų klijai

Rasta 13 prekės(-ių).

Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)

Plaukų formavimo priemonės yra nepakeičiamos ne tik profesionalių plaukų stilistų darbe, bet ir mūsų kasdienybėje. Plaukų molis, pomada, klijai ar kitos formavimo priemonės užfiksuoja šukuoseną ir leidžia susikurti norimą įvaizdį. Atraskite platų plaukų formavimo priemonių asortimentą mūsų parduotuvėje.


Plaukų modeliavimo molis

Molis plaukams – tai klampios, sunkios tekstūros produktas, kuris suteikia plaukams ne tik fiksaciją, bet ir tekstūros. Matinis plaukų molis dažnai yra naudojamas tiek vyrų, tiek moterų trumpų plaukų šukuosenoms tekstūruoti, tačiau vis dažniau šią plaukų formavimo priemonę atranda ir ilgaplaukės, norinčios suteikti plaukams apimties. Molis plaukams formuoti daugelio yra mėgstamas dėl lengvos fiksacijos ir matinio efekto. Be to, priemonę iš plaukų galima lengvai iššukuoti, o sruogos išlieka lanksčios ir minkštos.


Plaukų formavimo molis gali būti blizgus arba matinis. Plaukų molis vyrams dažnai yra blizgaus efekto, o štai moterys renkasi tik matinę priemonę.


Pomada plaukams

Plaukų pomada – tai ikoniška formavimo priemonė, suteikianti plaukams blizgų šlapių plaukų efektą. Pomados skirtos trumpų vyriškų plaukų šukuosenoms formuoti ir gali turėti skirtingo intensyvumo fiksaciją. Jei plaukams molis suteikia tekstūros ir purumo, tai plaukų pomada, priešingai, juos suvaldo ir glotniai suguldo. Lengvos tekstūros pomados primena plaukų želė, tačiau storiems ar garbanotiems plaukams tokios netiks dėl pernelyg silpnos fiksacijos. Storiems plaukams rinkitės riebesnes, sunkesnės tekstūros pomadas.


Klijai plaukams

Plaukų klijai – tai formavimo priemonė, kurią dažniau renkasi profesionalai. Vis dėlto, jei mėgstate eksperimentuoti su savo įvaizdžiu, plaukų klijus tikrai verta išbandyti. Juolab kad ši priemonė labai universali ir gali būti panaudojama įvairaus stiliaus šukuosenoms formuoti. Skirtingą efektą galima išgauti naudojant priemonę ant drėgnų ir ant sausų plaukų, o klijų pavadinimo baimintis neverta – šukuosenos formavimo klijai pasižymi gana stipria fiksacija, tačiau plaukai išlieka lankstūs ir elastingi.