Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Blizgesys plaukams

Rasta 16 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Žvilgantys plaukai atrodo sveiki ir tvirti, tačiau natūraliai tai pasiekti gali būti sudėtinga. Plaukų blizgesys yra ta priemonė, kuri suteiks plaukams taip trokštamo žvilgesio ir tobulą natūralią išvaizdą. Tai formavimo priemonė, kuri atgaivina spalvą, suteikia vešlių sruogų įspūdį.


Blizgesys plaukams paryškina natūralų grožį

Plaukų žvilgesys pabrėžia atspalvį, sudaro optinę didesnės apimties, tačiau glotnių plaukų iliuziją. Tokį efektą suteikia įvairios priemonės: plaukų lakai ir purškiamos priemonės su blizgesiu, aliejai plaukams, pastos. Priemonę pasirinkite pagal savo plaukų tipą ir struktūrą, tačiau nepamirškite esminės taisyklės – plaukų blizgesys turi atrodyti natūraliai, tad nepersistenkite su dideliu priemonių kiekiu.


Purškiamas plaukų blizgesys – šventiniam stiliui

Plaukų blizgesys yra neatsiejama priemonė įspūdingoms šventinėms šukuosenoms kurti. Ją dažnai naudoja net profesionalai, kurie glotnių plaukų šukuosenas, klasikinius kuodelius ar siekia šlapių plaukų efekto. Plaukų žvilgesys yra neatsiejama priemonė ir garbanoms aplink veido ovalą užfiksuoti – tai itin populiari tendencija. Kuriant šventinį įvaizdį, blizgesio galima naudoti ir daugiau, tačiau nepamirškite, kad tai švelnaus poveikio priemonė – stipriai fiksacijai papildomai naudokite laką ar želė.