Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
daugiau... mažiau
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų dažai be amoniako

Rasta 15 prekės(-ių).

Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių jūsų netenkina esama plaukų spalva, tai, pats geriausias sprendimas, kokį tik galite priimti, yra plaukų spalvos pakeitimas. Na, o tai patogiausia, saugiausias bei efektyviausia daryti dažant plaukus. Nors plaukų dažymui skirtos priemonės šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, populiariausiu gaminiu išlieka plaukų dažai. Jiems pagaminti prireikia pačių įvairiausių sudedamųjų dalių. Viena itin dažnai pasitaikančių yra amoniakas. Tačiau tuo pat metu svarbu akcentuoti, kad šis komponentas – nedraugiškas nei žmogaus sveikatai, nei aplinkai. Tad, jei norote savo išvaizdos pokyčius atlikti saugiai, verta pirmenybę teikti plaukų dažams be amoniako. Tokį gaminį šiandien jau galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Natūralūs plaukų dažai be amoniako: kaip išsirinkti?

Plaukų dažams be šios sudedamosios dalies kasmet sudarant vis didesnį pasirinkimą, norint išsirinkti tinkamiausią variantą, svarbu įvertinti ir tam tikras detales. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kad plaukų dažai yra profesionalūs, skirti tik naudojimui grožio salone, ar puikiai tiks ir tiems, kurie savo svajonių šukuoseną nori susikurti tiesiog savo namuose? Taip pat atkreipkite dėmesį ir į spalvos išlaikymo kompleksą: šiandien jau galima įsigyti tokius plaukų dažus, kurie užtikrins, kad spalva išliks net iki 30 proc. ilgiau, o taip pat – intensyviai drėkins plaukus dažymo metu (Plaukų dažai be amoniako CHI Ionic Permanent Shine Hair Color).


Taip pat svarbu įvertinti, kokios yra gaminio sudedamosios dalys. Puikiu pasirinkimu taps plaukų dažai, papildyti tokiomis sudedamosiomis dalimis kaip alyvuogių aliejus ar alijošiaus ekstraktas: šie komponentai drėkina bei maitina plaukus, apsaugos galvos odą nuo sudirginimo bei paraudimo, suteikia natūralaus spindesio.

Kodėl šią priemonę verta pirkti internetu?

Taigi, jei domina nauji išvaizdos pokyčiai – tamsūs ar šviesūs plaukai, verta prisiminti, kad netrūksta priežasčių, kodėl dažus be amoniako vertėtų pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia išsamūs prekių aprašymai ir jas jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač paprasta. Na, ir, žinoma, daugelį domina gaminių kainos – jos ypač patrauklios, kadangi mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos yra garantas, kad aptikusias prekes įsigysite nuo kelių iki keliolikos procentų pigiau.