Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų dažai sruogelėms

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Jeigu esate visiškai patenkinti natūralia plaukų spalva, tokiu atveju galima tik pasidžiaugti, kad realybė atitinka lūkesčius. Tačiau, jei taip nėra – jei kas kartą pažvelgę į save veidrodyje matote ne tai, ką iš tiesų norėtųsi matyti, pats metas imtis veiksmų ir atlikti pokyčius, t.y., tiesiog pakeisti plaukų spalvą. Tiesa, jūsų laukia daug pasirinkimo variantų, tad beliks tik išsirinkti tą vienintelį. Ypač dažnai juo tampa plaukų dažymas sruogelėmis – puikus pasirinkimas, kai neišnori radikalių pokyčių. Na, o turint aukštos kokybės šiam tikslui skirtas priemones bei reikmenis, plaukų dažymas sruogelėmis bus ypač paprasta atlikti savarankiškai.

Priemonės dažymui sruogomis: kaip išsirinkti?


Kad pirkinys visiškai pateisintų jūsų lūkesčius, reikėtų įvertinti ir tam tikras detales. Dažant sruogelėmis, ypač svarbų vaidmenį vaidina kontrastas, todėl, rinkdamiesi priemonę įvertinkite, kokio lygio kontrastą bus galima išgauti. Atkreipkite dėmesį ir į tai, ar priemonę jau galima naudoti ant dažytos bazės. Žinoma, svajonių šukuosena pavyks mėgautis tik tuo atveju, jei sruogelėmis bus pageidaujamos spalvos, tad atsakingai įvertinkite ir jų įvairovę. Pasidomėkite ir dar viena detale: ar gaminys yra tinkamas visoms sruogelių dažymo technikoms bei efektams?


Tačiau svarbios ne tik jau įvardintos detalės, bet ir gaminio sudėtis. Kokių komponentų joje rasime? Puikiu pasirinkimu taps įvairių vaisių, riešutų ir žolelių ekstraktais ir aliejais praturtinti dažai, kadangi jie apsaugos galvos odą nuo sudirgimo, niežulio ir paraudimo, o taip pat – sudrėkins, aprūpins reikalingomis medžiagomis.


Kaip žinia, amoniakas yra itin dažna, tačiau tikrai ne pati draugiškiausia plaukų dažų sudedamoji dalis. Gera žinia ta, kad šiandien jau galimos puikios išeitys – pavyzdžiui, galite rinktis permanentinius plaukų dažai Schwarzkopf Professional True Beautiful Honest, kuriuose yra net apie 50 proc. mažiau amoniako nei standartiniuose pernamentiniuose dažuose.


Įvertinkite ir tai, kaip ilgai išliks plaukų dažai - siekiantiems ilgalaikio efekto, reikėtų rinktis ilgalaikius plaukų dažus. Taip pat nepamirškite investuoti į plaukų priežiūros priemones, skirtas dažytiems plaukams – jos apsaugos spalvą nuo aplinkos veiksnių ir leis ja mėgautis ilgiau.


Tačiau tinkamas plaukų dažų pasirinkimas – dar ne viskas, ko prireiks, kad galėtumėte džiaugtis savo svajonių šukuosena. Siekdami išgauti geriausią rezultatą, plaukų dažus naudokite tiksliai taip, kaip nurodyta instrukcijose. Jei visos pakuotės nesunaudojote, likutį laikykite tokiomis sąlygomis, kokios yra nurodytos, kad iki pat gaminio galiojimo pabaigos, būtų išlaikytų visos jo savybės ir jį galėtumėte naudoti dar kartą. Taip pat nepamirškite, kad patogiam, saugiam bei kokybiškam darbo procesui užtikrinti prireiks ir pagalbinių priemonių: įsigykite pirštines, indelį, teptuką ir t.t.

Kodėl plaukų dažai sruogelėmis turėtų būti perkami internetu?

Na, o panorėjus išvaizdos pokyčių, verta atminti, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl dažai sruogelėmis – ilgalaikiai/pernamentiniai dažai plaukams ir t.t., turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, sprendimas pirkti internetu, leis jums sutaupyti daug laiko, tad jo daugiau turėsite norimiems išvaizdos pokyčiams įgyvendinti. Antra, išvengsite daugybės papildomų rūpesčių: galėsite apsipirkti sau patogiausi metu, o prekės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: nemanykite, kad išsirinkti plaukų dažus sruogelėmis internetu sudėtinga: mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik išsamius gaminių aprašymus – laukia ir pirkėjų atsiliepimai, todėl bus ypač paprasta nuspręsti, kurią prekę verta įsigyti. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad daugeliui svarbu ne tik tai, kokie pokyčiai bus įgyvendinti, bet ir tai, kokia kaina tai bus padaryta. Na, o plaukų dažų, skirtų sruogelėmis kainos iš tiesų yra patrauklios, ypač akcijos metu. Jų metu, patikusius dažus galėsite įsigyti ne tiki keliasdešimt procentų pigiau.


Plaukų dažai sruogelėms – idealus pasirinkimas, kai norisi akivaizdžių, tačiau ne itin radikalių išvaizdos pokyčių. Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigysite aukštos kokybės plaukų dažymų, skirtų sruogelėmis, pagamintų iš kruopščiai atrinktų žaliavų ir galinčių užtikrinti geriausią rezultatą net ir namų sąlygomis. Išsirinkite tinkamiausius, įsigykite dažymo procesui reikalingas priemones, naudokite laikydamiesi visų nurodymų ir – mėgaukitės savo svajonių šukuosena.


Plaukų dažai sruogelėms – greitas, patogus ir saugus būdas pakeisti savo įvaizdį.