Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų putos

Rasta 46 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 46 prekės(-ių)

Nepriekaištingai plaukų išvaizdai užtikrinti prireiks įvairių priežiūros priemonių, o viena jų – putos plaukams. Na, o plaukų putos – jūsų grožio prekių krepšelyje turėtų atsidurti dėl daugybės priežasčių. Na, o iš ypač aukštos kokybės žaliavų pagamintų plaukų putų, galite įsigyti ir pas mus.


Plaukų putos: kokias pirkti?

Netruksite pastebėti, kad plaukų putų įvairovė stebinančiai didelė. Kaip pasirinkti teisingai? Nuspręskite, kokio efekto norite, kokią šukuoseną formuosite. Pavyzdžiui, plaukų putos vyrams nesuteikia purumo, o štai plaukų putos ploniems plaukams turi suteikti purumo. Atsakingai įvertinkite esamą plaukų būklę bei norimus pasiekti tikslus ir pagal tai rinkitės plaukų putas, pavyzdžiui, jei plaukai yra pernelyg ploni, prigludę, rinkitės purumo plaukams suteikiančias, jų apimtį didinančias putas; jei putos reikalingos šukuosenos formavimui, įvertinkite fiksacijos lygį – rinkitės žemo, vidutinio arba aukštos fiksacijos lygio putas.


Atsižvelkite ir į savo plaukų tipą – vienokios putos tiks plaukų garbanojimui, kitokios – tiesiems plaukams. Jei siekiate apsaugoti plaukus nuo karščio, rinkitės plaukų putas su apsauga nuo UV. Na, ir, žinoma yra ypač svarbu įvertinti, kokių komponentų galima rasti gaminio sudėtyje. Ypač vertingu pasirinkimu gali tapti plaukų putos, papildytos kviečių baltymais (apsaugos bei sustiprins plaukus); argano makadamijų, persikų kauliukų aliejumi – efektyviai drėkina plaukus, suteikia jiems glotnumo bei žvilgesio, alijošiaus ekstraktas – drėkina ir nuramina galvos odą ir t.t.


Nepamirškite, kad ne ką mažiau svarbu ir saikingas naudojimas. Dažnai galvojama, kad jeigu priemonė bus naudojama didesniais kiekiais, tai bus pasiektas geresnis efektas. Visgi, nieko panašaus – naudoti didesniais kiekiais nei reikia, nėra tikslinga, taip tik apsunkinsite plaukus.


Plaukų formavimo putos

Plaukams formuoti dažniausiai yra naudojamos putos plaukų šaknims. Jų užduotis – pakelti plaukus nuo šaknų ir suteikti jiems purumo. Vyrai dažnai nesupranta, kam reikalingos plaukų putos, tačiau kai kurie jų sėkmingai šią formavimo priemonę naudoja. Ji tinka tiems vyrams, kurie nori savo plaukams daugiau tekstūros išlaikant lengvumą ir purumą.


Formuojant plaukus, sužinoti geros plaukų putos ar ne, padės jų suteikiamas efektas. Jei pasirinkote apimtį didinančias putas, jos turėtų suteikti purumo, o jei stiprios fiksacijos – plaukai turėtų išlikti lankstūs, bet patikimai užfiksuoti.


Plaukų putos garbanoms

Daugelis moterų ir merginų dievina garbanas, tad plaukų garbanojiimo putos yra viena populiariausių ilgų plaukų formavimo priemonių. Putos plaukams garbanoti užfiksuoja garbanas, tačiau plaukai išlieka lankstūs ir minkšti. Daugelis šią formavimo priemonę mėgsta dėl natūralaus įspūdžio – kartais sunku ir suprasti, kad garbanos netikros ir buvo panaudotos „plaukų putos“. Beje, garbanoms formuoti itin populiarios „Keune“ plaukų putos, o kai kurios merginos teigia, kad tai geriausios plaukų putos tokio tipo šukuosenoms. Beje, putos garbanotiems plaukams taip pat gali būti naudojamos – tik nereikia formuoti pačių garbanų.


Kodėl šį gaminį verta įsigyti internetu?

Plaukų putos yra puikus pasirinkimas, siekiant susikurti nepriekaištingą šukuoseną ir užtikrinti puikią plaukų išvaizdą. Pasirūpinkite šia plaukų formavimo priemone iš anksto – internetu lengvai pasirinksite tokias putas, kurios atitinka jūsų plaukų poreikius. Taip pat rasite ir informacijos, kaip plaukų putos naudojimas turėtų būti atliekamas.


Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik didelį plaukų putų pasirinkimą, bet laukia ir itin išsamūs aprašymai bei prekes jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač paprasta. Na, ir, žinoma, svarbios ir kainos. Jos – ne tik patrauklios, bet ir akcijos metu tampa dar patrauklesnėmis: patikusius gaminius galima įsigyti keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų pigiau.