Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų tiesintuvai su infraraudonaisiais spinduliais

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Dauguma dailiosios lyties atstovių ypač mėgsta tiesinti plaukus ir sako, kad tokia šukuosena – viena patraukliausių. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad atliekant plaukų tiesinimą netinkamomis priemonės, galima plaukams ne juokais pakenkti – jie gali išsausėti, imti skilinėti, lūžti, prarasti sveiką blizgesį, purumą ir t.t. Būtent dėl šių priežasčių reikia ypač atsakingai rinktis plaukų tiesinimui naudojamus įrankius. Puikiu pasirinkimu galėtų tapti plaukų tiesintuvai su infraraudonaisiais spinduliais. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kuo ypatinga infraraudonųjų spindulių technologija?

Infraraudonųjų spindulių technologija ypatinga tuo, kad jūsų plaukų išvaizda bei būklė iš karto pasikeis. Ši moderni technologija užtikrins, kad jūsų plaukai bus minkšti, švelnūs bei spindintys. Dar viena gera žinia – tiesinimo metu bus užtikrinta patikimai apsauga. Taigi, net ir tuo atveju, jei palukų tiesinimą atliksite itin dažnai, galite būti tikros, kad jūsų plaukai neišsausės, nebus pažeistas jų vientisumas; neliks skilinėjimo be lūžimo tikimybės.

Kokios žaliavos naudojamos šių įrankių gamybai?

Verta akcentuoti, kad gaminant plaukų tiesintuvus su infraraudonaisiais spinduliais, yra naudojamos aukštos kokybės žaliavos kurios taip pat puoselėja jūsų plaukus. Štai, pavyzdžiui, plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais OSOM Professional Rose Gold buvo pagamintas naudojant titaną. Tai užtikrina, kad plaukai tiesinimai metu nesišiauš, nesielektrins. Plaukų tiesintuvas plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais OSOM Professional Infrared buvo pagamintas naudojant keramiką. Ši žaliava užtikrina, kad nebus pakenkta plaukų struktūrai.

Pas mus taip pat galite įsigyti plaukų tiesintuvą su keratino užpildu HH Simonsen Nourishing Styler. Tiesindami plaukus šiuo prietaisu, prisotinsite juos keratinu, užtikrinsite patikimą jų maitinimą bei apsaugą.

Plaukų tiesintuvus verta pirkti internetu

Šiuos ir kitus prietaisus, užtikrinančius, kad plaukų tiesinimas nuo šiol bus visiškai saugus, verta pirkti internetu. Visų pirma, tokiu būdu sutaupysite daug laiko bei išvengsite vizitų į parduotuves. Antra, išsamūs atsiliepimai taps papildomu informacijos šaltiniu. Na, ir, žinoma, ne ką mažiau svarbios yra ir akcijos, kurių metu patikusį gaminį galima įsigyti pigiau.

Plaukų tiesinimas gali būti saugus ir puoselėjantis jūsų plaukus. Tad pats metas pakoreguoti plaukų priežiūros įpročius bei įsigyti aukščiausios kokybės plaukų tiesinimo įrankius.