Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų tiesintuvai su keratinu

Yra 1 prekė.

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Ko gero, nereikia ir sakyti, kad plaukų tiesinimas yra viena populiariausių plaukų formavimo procedūrų. Nieko keista, kodėl būtent šį pasirinkimą mėgsta daugelis. Ištiesinti plaukai ne tik užtikrina tvarkingą bei estetišką vaizdą, bet ir puikiai papildo pačius įvairiausius įvaizdžius – kasdienius, šventinius, dalykinius, pramoginius ir t.t. Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad pernelyg dažnas plaukų tiesinimas gali atnešti daugiau žalos nei naudos. Jei plaukus dažnai tiesinsite žemos kokybės prietaisai, netruksite pastebėti, kad plaukai išsausėjo, tapo šiukštūs, nepaslankūs, prarado sveiką spindesį bei švelnumą. Savaime suprantama, šio scenarijaus tikrai norėtųsi išvengti. Ir tai tikrai yra įmanoma, tereikia pasirinktus tinkamus prietaisus. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu galėtų tapti plaukų tiesintuvai su keratinu. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kaip veikia plaukų tiesintuvai su keratinu?

Tai – ypač prabangus pasirinkimas. Šis plaukų tiesintuvas turi specialią talpą, kurią galima užpildyti keratinu ir užtikrinti tobulą galutinį rezultatą. Tiesa, prietaisas gali būti naudojamas ir be keratino užpildo.

Kuo ypatingi šie prietaisai?

Šie prietaisai yra ypatingi tuo, kad jie tiesinimo metu pamaitina plaukus keratinu. Taigi, po plaukų tiesinimo procedūros, plaukai būna blizgūs, švelnūs, glotnūs; paslankūs; nesivelia ir nesielektrina. Kitais žodžiais tariant, atrodysite taip, lyg būtumėte ką tik iš grožio salono. Net ir ypač dažnai tiesinant palukus šiuo prietaisu, bus išvengta plaukų išsausėjimo bei struktūrinių pažeidimų.

Be to, jums tikrai neteks gaišti daug laiko, kad sulauktumėte, kol prietaisas bus tinkamas naudojimui – jis įkais vos po 8 sekundžių. Taip pat įdiegtas automatinis miego režimas bei infraraudonųjų spindulių technologija. Prietaisas parduodamas kartu su buteliuku HH Simonsen Keratin Fuel, 250 ml.

Prietaisas plaukų tiesinimui su keratinu turėtų būti perkamas internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šį prabangų bei savo plaukų grožiui ypač naudingą prietaisą turėtumėte įsigyti internetu. Šis sprendimas leis sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų – mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta akcijos ir jos yra mažiausios kainos garantas.

Ištiesinti plaukai – žavingas ir stilingas įvaizdis įvairioms progoms. Tad pasirūpinkite, kad tiesinimo procesas būtų saugus ir naudingas jūsų plaukams.