Riebalus skaidantis kremas GUAM Fir 200ml
Riebalus skaidantis kremas GUAM Fir 200ml
  • −25%
GB843349

GUAM Riebalus skaidantis kremas Fir 200ml

(0)
29,25 €
39,00 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

GUAM FIR - RIEBALUS SKAIDANTIS KREMAS su Jūros Dumbliais ir Juoduoju Turmalinu

 

Labai aktyvi priemonė, efektyviai veikianti net prieš pačias atkakliausias celiulito ir poodinių riebalų formas. Taikymo zonos: klubai, sėdmenys. Priemonės sudėtyje yra jūros dumblių, kurie pasižymi efektyviu lipolitiniu ir atkuriamuoju poveikiu, taip pat mikronizuoto Juodojo Turmalino, kuris sugeba suvokti žmogaus kūno šilumą ir atspindėti ją atgal Tolimojo Infraraudonojo Spinduliavimo FIR (Far Infrared Rays) pavidalu. Šis spinduliavimas sušildo giliuosius odos sluoksnius ir pagerina mikrocirkuliaciją, dėl ko odos ląstelės iš jūros dumblių geriau įsisavina aktyviąsias medžiagas. Po 30 dienų kurso oda tampa stangri ir lygi, formuojasi lieknesnis siluetas, klubų apimtis* vidutiniškai sumažėja 2,5 cm**.
* Apimčių sumažėjimas neprilyginamas svorio sumažėjimui.
** Patvirtinta klinikiniu ir instrumentiniu testavimu grupėje iš 25 moterų nuo 18 iki 65 metų amžiaus, turinčių celiulito sukeltų odos defektų.

Aktyvieji komponentai: Juodasis Turmalinas, Jūros Dumbliai GUAM, Molis, Gebenės, Paprastojo Kaštono ir Beržo fitoekstraktai, Kofeinas, Šildomasis kompleksas.

NAUDOJIMAS: Užtepti ant probleminių zonų ir masažuoti, kol visiškai įsigers. Rekomenduojama naudoti 2 kartus per dieną 1 mėnesio laikotarpyje.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)