Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Šampūnai be sls

Rasta 13 prekės(-ių).

Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)

Kiekvieno iš mūsų vonios kambaryje galėtume rasti dešimtis, o gal net ir šimtus odos bei plaukų priežiūrai skirtų priemonių, tačiau nereikia pamiršti, kad tikrai visos jų yra palankios mūsų sveikatai bei aplinkai. Gaminant kai kurias priemones, naudojami tokie komponentai, kurie suteikia priemonei papildomų savybių, tačiau tuo pat metu turi ir neigiamos įtakos. Vienas tokių komponentų yra ir Sodium Lauryl Sulfate (SLS) arba tiesiog arba tiesiog natrio laurilsulfatas. Gaminant šampūnus jis yra naudojamas dėl labai paprastos priežasties – kad suteiktų gaminiui putojimo. Plaukų šampūnas be SLS yra aplinkai ir sveikatai draugiškesnis pasirinkimas, tad renkantis plaukų priežiūros priemones verta atkreipti dėmesį į jų sudėtį.


Kodėl šampūnai be SLS yra geresnis pasirinkimas?

Pirmiausia dėmesį verta atkreipti į tai, kad natrio laurilsulfatas yra vienintelė medžiaga, kuri prasiskverbia į kraujo apytakos sistemą. Dar daugiau, ši medžiaga yra vertinama kaip mutagenas, o tai gali paskatinti vėžinių susirgimų riziką. Na, ir žinoma, nereikia pamiršti, kad ši medžiaga šampūnui suteikia gausų putojimą. Ir nors dėl šios aplinkybės galvos plovimui pakanka itin mažo lašelio šampūno, nereikia pamiršti, kad norint tinkamai išskalauti plaukus, gali prireikti daugiau vandens nei skalaujant šampūną, kurio sudėtyje šios medžiagos nėra. Dar viena gera žinia ta, kad šampūnai be SLS dažniausiai neturi ir parabenų (konservantų).


Šampūnai bei sulfatų ir parabenų: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Akivaizdu, šampūnas be SLS ir parabenų, yra draugiškesnis ir jums, ir jus supančiai aplinkai. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad šiandien šie šampūnai sudaro didelį pasirinkimą, tad, kad pasirinktumėte tinkamai, nepamirškite įvertinti ir tam tikrų detalių. Savaime suprantama, vienas pagrindinių kriterijų yra jūsų plaukų tipas. Ne ką mažiau ir norimi pasiekti tikslai. Priklausomai nuo jų, jums puikiai tiks natūralūs šampūnai jautriai galvos, šampūnai, atitolinantys žilų plaukų atsiradimą, šampūnai pažeistiems plaukams ir t. t.


Kodėl šampūną be SLS verta pirkti internetu?

Norite dar naudingesnių ir draugiškesnių pasirinkimų? Atminkite, kad šampūną be SLS geriausia pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje – akcija yra dažnas reiškinys, tad ir gaminių kaina būna mažesnė. Taigi, pirkdami internetu, perkate pigiau, o taip pat – taupote savo laiką.