Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Šampūnai blondinėms

Rasta 67 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 67 prekės(-ių)

Norite užtikrinti kruopščią bei tinkamą savo plaukų priežiūrą, atskleisti tikrąjį jų grožį? Tokiu atveju šampūnas – viena pagrindinių plaukų priežiūros priemonių, turi būti pasirenkamas ypač atsakingai. Jį derėtų rinktis atsižvelgiant į ne tik į plaukų tipą ar naudojimo dažnumą, bet ir į plaukų spalvą. Pavyzdžiui, jei esate blondinė, vadinasi jūsų plaukų priežiūros lentynėlėje ir turėtų atsirasti šampūnas blondinėms. Aukštos kokybės šampūnas šviesiems plaukams užtikrins nuostabią šviesių plaukų išvaizdą.


Šampūnai šviesintiems plaukams: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Šiai kategorijai priklausantys šampūnai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl norėdami išsirinkti tinkamiausią, būtinai atkreipkite dėmesį į tam tikrus akcentus. Rinkdamiesi šampūną, atsižvelkite, kodėl jūsų plaukai yra šviesūs – jie yra šviesūs iš prigimties, o galbūt tai yra jūsų asmeninių pastangų rezultatas? Jei jūsų variantas – antrasis, tokiu atveju pirmenybę turėtumėte teikti šampūnui, kuris skirtas šviesintiems plaukams.


Atsižvelkite ir į tai, kaip dažnai ruošiatės naudoti šampūną. Jei jis jums bus reikalingas kasdien, pirmenybę teikite kasdienio naudojimo šampūnui, šviesiems arba šviesintiems plaukams.


Ne ką mažiau svarbus yra ir jūsų plaukų tipas. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai sausi, tai jums netiks bet kuris šampūnas, kuris yra skirtas šviesiems arba šviesintiems plaukams – jums reikalingas šampūnas sausiems plaukams, skirtas blondinėms.


Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad kokybiškas šampūnas šviesiems arba šviesintiems plaukams, būtinai bus praturtintas vertingais komponentais. Todėl atkreipkite dėmesį, kokiais aliejais, ekstraktais, vitaminais ar kitomis medžiagomis praturtintą šampūną pasirinksite.


Tonuojantis šampūnas padeda išvengti geltonų atspalvių

Tonuojantis šampūnas šviesintiems plaukams švelniai tonuoja ir padeda išvengti nemalonių geltonų atspalvių. Tokios priemonės dažnai yra mėlyno ar violetinio atspalvio, tad dažnai vartojamas terminas „violetinis šampūnas“. Ši spalva neutralizuoja geltonus tonus, tad toks šampūnas yra geriausias plaukų pilkintojas – jį paprasta naudoti, nereikia dėti jokių papildomų pastangų. Tačiau prisiminkite, kad tonuojantis šampūnas šviesintiems plaukams gali sausinti, tad jį reikėtų vartoti kartą per savaitę.


Kodėl šampūnas blondinėms turėtų būti perkamas internetu?

Svarbu priminti, kad šampūnas blondinėms – tai šampūnas šviesiems plaukams, kuris neutralizuoja geltonus atspalvius. Platų tokių šampūnų pasirinkimą rasite mūsų parduotuvėje, kurioje galite patogiai apsipirkti internetu. Toks sprendimas naudingas dėl įvairių priežasčių. Pirma – sutaupysite daug laiko. Antra – savo plaukų grožiu rūpinsitės saugiai – išvengsite apsilankymų fizinėse prekybos vietose. Na, ir, žinoma, verta akcentuoti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, tad jų metu gerokai sumažėja ir šampūnų kaina, juos galite įsigyti gerokai pigiau.


Šampūnas yra viena pagrindinių priemonių, skirtų plaukams prižiūrėti. Tad labai svarbu, kad jis būtų pasirinktas tinkamai, įvertinant ir jūsų plaukų prigimtinę ar jiems suteiktą spalvą.