Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Spalva
Talpa
daugiau... mažiau
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Šampūnai dažytiems plaukams

Rasta 112 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 112 prekės(-ių)

Ko gero, nereikia ir sakyti, kiek daug privalumų suteikia plaukų dažymas. Tai yra puiki galimybė paryškinti natūralią plaukų spalvą, paslėpti žilus plaukus, o galbūt tiesiog susikurti madingą įvaizdį su balayage ar ombre dažymo technika. Tačiau negalima pamiršti, kad dažyti plaukai reikalauja ypatingos priežiūros. Būtina atsakingai rinktis priežiūrai skirtas priemones – jos turi atitikti dažytų plaukų poreikius. Viena svarbiausių priemonių – šampūnas dažytiems plaukams.


Šampūnas dažytiems plaukams: kaip išsirinkti?

Šampūnai dažytiems plaukams gali būti labai įvairūs, tokią priemonę savo asortimente turi kone kiekvienas prekės ženklas. Taigi, siekiant suprasti, kuris iš pasirinkimų yra geriausias jūsų plaukams, būtina įvertinti tam tikrus kriterijus.


Savaime suprantama, vienas pagrindinių aspektų yra plaukų spalva. Geriausias šampūnas dažytiems plaukams bus tas, kuris atitinka spalvą. Tai gali būti šampūnas šviesintiems plaukams, tamsintiems plaukams, taip pat galima rasti priemonių, skirtų raudonplaukėms. Dažytų plaukų šampūnas padeda ilgiau išlaikyti spalvos intensyvumą, atgaivina plaukus po dažymo, suteikia jiems reikalingų medžiagų.


Verta akcentuoti ir tai, kad šampūnas dažytiems plaukams yra praturtintas tokiomis medžiagomis, kurios padeda ilgiau išlaikyti plaukų spalvą. Taigi, pasirinkus tinkamas priežiūros priemones rečiau reikės grįžti į grožio saloną.


Nors dažnai svarstoma, kokie prekių ženklai geriausi, šampūnas dažytiems plaukams atitiks poreikius tik tada, jei bus tinkamai parinktas. Itin populiarus yra „Wella“ dažytų plaukų šampūnas, pirkėjų puikiai įvertintas „Keune“ šampūnas dažytiems plaukams.


Kuo ypatingas šampūnas šviesintiems plaukams?

Renkantis tokį šampūną, svarbu pasirinkti ypač tiksliai: rinktis šampūną tamsiems ar šviesiems plaukams arba skirtą konkrečiai plaukų spalvai, pavyzdžiui, raudonai, rudai, violetinei, vario ir t. t., paryškinti. Šampūnai šviesintiems plaukams išsiskiria violetiniu ar mėlynu atspalviu – jis neutralizuoja geltonus tonus, kurių niekas nenori.


Šampūnas šviesiai dažytiems plaukams suteikia šaltą atspalvį, kartais tokios priemonės dar vadinamos pilkinančiomis. Toks šampūnas sruogelėmis dažytiems plaukams taip pat tinka, jį galima naudoti ir kitiems dažymams, kuriuose yra šviesinami plaukai (ombre, balayage).


Šie šampūnai apsaugos jūsų plaukus nuo išsausėjimo ir padės jiems atsistatyti nuo dažno bei intensyvaus dažymo. Tokie šampūnai paprastai yra ypač gausiai praturtinami įvairiais aliejais ir ekstraktais, vitaminais. Šviesintiems plaukams reikia ypatingos priežiūros, tad geriausiai tiks dažytų plaukų šampūnas be sulfatų.


Kodėl plaukų šampūnas dažytiems plaukams turėtų būti perkamas internetu?

Visai nesvarbu, kokį dažymą pasirinkote – balayage, ombre ar kitą – nuo šiol būtina naudoti šampūną, kuris yra skirtas dažytiems plaukams. Na, o jo prireikus, geriausia tokį gaminį įsigyti internetu. Kodėl? Tam yra net kelios priežastys!


Visų pirma, toks pasirinkimas padės sutaupyti daug laiko. Kadangi šampūnai dažytiems plaukams sudaro didelį asortimentą, o reikalingą produktą lengvai rasite panaudoję filtrus. Nepamirškite susipažinti ir su prekių aprašymais – sužinosite, kokiais komponentais yra praturtintas vienas ar kitas šampūnas. Gaminius jau įsigiję pirkėjai juos ypač palankiai vertina dėl aiškiai pastebimų rezultatų: teigiama, kad pradėjus naudoti dažytiems plaukams skirtus šampūnus, plaukų spalva išsilaikė ilgiau; buvo užtikrintas optimalus plaukų drėgmės lygis, sveikas spindesys. Vienas populiariausių pasirinkimų – „Wella“ šampūnas dažytiems plaukams.


Perkant internetu užtikrinamas ir saugumas bei komfortas – pirkdami internetu išvengsite apsilankymų fizinėse parduotuvėse, be to, galėsite rinktis patogiausią pristatymo būdą.


Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos. Jos ir nulemia tai, kad ypač aukštos kokybės šampūnai, skirti dažytiems plaukams, yra parduodami gerokai pigiau – kaina mažėja keliais, keliolika, o neretai net ir keliasdešimt procentų.