Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Šampūnai su apsauga nuo karščio ar saulės

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Ne paslaptis, kad plaukų būklei didelę įtaką daro tam tikri aplinkos veiksniai. Pavyzdžiui, jeigu dažnai mėgausimės tiesioginiais saulės spinduliais ar reguliariai (o galbūt netgi neatsakingai) naudosime elektrinius plaukų formavimo prietaisus, plaukai gali išsausėti, suskilinėti, greičiau išsišakoti, prarasti blizgesį ir netgi lūžinėti. Akivaizdu – tai tikrai nėra receptas sveikai bei gražiai šukuosenai. Tad labai svarbu rinktis priemones su apsauga nuo karščio ar saulės. Ne išimtis ir šampūnas. Juk šią priemonę naudojame kasdien, tad, jei bus pasirinktas šampūnas su apsauga nuo karščio ar saulės, džiaugsimės sveikais ir gražiai atrodančiais plaukais. Tokių šampūnų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Apsauginis šampūnas: kaip išsirinkti?

Akivaizdu, apsauginis šampūnas yra patikimas jūsų grožio sąjungininkas. Tačiau taip pat reikia akcentuoti, kad šiai kategorijai priklausantys šampūnai sudaro labai didelį pasirinkimą. Taigi, nepamirškite įvertinti tam tikrų aspektų.

Jeigu ypač mėgstate lepintis saulės šviesa bei šiluma, pirmenybę turėtumėte teikti šampūnui, ant kurio etiketės parašyta, kad tai yra šampūnas su apsauga nuo uv spindulių ar šampūnas su apsauga nuo saulės. Savaime suprantama, jei išvykstate atostogauti ten, kur taip pat netrūksta saulės spindulių, į jūsų kelioninį krepšį turėtų pateikti ir šampūnas su UV apsauga. Na, o, jei kone kiekvienas jūsų rytas prasideda plaukų formavimu, naudojant elektrinius prietaisus, pirmenybę teikite šampūnui su apsauga nuo karščio. Puiku pasirinkimu gali tapti ir abu gaminiai, t.y., šampūnas nuo karščio ir šampūnas nuo saulės – juos galėsite kaitalioti priklausomai nuo situacijos.

Kodėl apsauginis šampūnas turėtų būti perkamas internetu?

Nepamirškite, kad tokie gaminiai kaip šampūnas su apsauga nuo saulės ar su apsauga nuo karščio, turėtų būti perkami internetu. Toks pasirinkimas ne tik padės sutaupyti labai daug laiko ar leis išvengti apsilankymo žmonių susibūrimo vietose, bet ir leis sutaupyti. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos įvairios akcijos. Jų metu itin kokybiški šampūnai su apsauga nuo karščio, su apsauga nuo uv spindulių, kainuoja kur kas pigiau – kaina mažėja keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų.

Saule džiaugtis malonu, elektriniais prietaisais naudotis – patogu. Tačiau nepamirškite to daryti ir saugiai – naudokite apsauginius šampūnus ir išlaikykite sveiką plaukų būklę.