Affixx hairspray fix hold 500 ml
  • −10%
  • Išparduota
GB492628

ELGON Stiprios fiksacijos plaukų lakas AFFIXX 70 Hair Spray Fix Hold 500ml

(0)
12,51 €
13,90 €

Aprašymas

Stiprios fiksacijos plaukų lakas, turintis 360 laipsnių dozatorių. Tinka visų tipų ir ilgio plaukams. Naudojamas paskutinėje šukuosenos formavimo stadijoje. Fiksuoja net labai nepaklusnius ir šiurkščius plaukus. Intensyviai drėkina, suteikia plaukams žvilgesio ir apimties. Užtikrina ilgai išliekančią šukuoseną. Greitai džiūsta, neapsunkina ir nesuriebaluoja plaukų, nepalieka jokių likučių. Apsaugo plaukų spalvą nuo blukimo ir žalingų aplinkos veiksnių poveikio. Be dirbtinių dažiklių, SLS, SLES, druskų. 

Vertingi aktyvūs ingredientai:

  • UV filtras – veikia kaip barjeras, apsaugo plaukus ir plaukų spalvą nuo blukimo ir žalingo saulės poveikio;
  • filmogeninių ir fiksacinių medžiagų mišinys – pasižymi skirtingo lygio plaukų lankstumą suteikiančia savybe ir kontroliuoja purškiamo gelio fiksavimo galią;
  • „Soyactiv®“ kompleksas – patentuota formulė, kurios pagrindą sudaro hidrolizuoti sojos baltymai, gausūs kalciu, kaliu, geležimi, vitaminu E ir 9-iomis būtinosiomis aminorūgštimis. Baltymai, suskaidyti į mažesnes aminorūgščių grandis, prilimpa prie plaukų kamieno ir palaipsniui įsiskverbia į giliuosius plaukų sluoksnius. Stiprina, atkuria ir užpildo plaukų pluoštą, drėkina ir išlaiko drėgmę, apsaugo nuo žalingo aplinkos veiksnių poveikio ir suteikia žvilgesio.

Naudojimas: tolygiai paskirstyti reikiamą produkto kiekį ant sausų plaukų purškiant 20-25 cm atstumu. Fiksacija lengvai pašalinama šukuojant šepečiu. Pakuotės antgalis leidžia purkšti bet kuriu kampu.

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis – nedelsiant išskalauti dideliu kiekiu vandens. Produktą naudoti tik rekomenduojamu būdu

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių. – Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50°C temperatūroje.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)