Aktyvaus poveikio anticeliulitinis gelis GUAM Fir FangoGel  300ml
  • −32%
GB161532

GUAM Aktyvaus poveikio anticeliulitinis gelis Fir FangoGel 300ml

(0)
31,28 €
46,00 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Pasižymi radikaliu kryptingu anticeliulitiniu poveikiu, mažina poodines riebalų sankaupas, reikšmingai padidina odos elastingumą. Gelyje esančios lipoaktyvios nanosferos labai veiksmingai spaudžia poodines riebalų ląsteles ir slopina jų dauginimąsi, GUAM dumbliai aktyvina lipolizės procesą, kas komplekse užtikrina lieknesnio silueto formavimą. Priemonės sudėtyje yra mikronizuoto Juodojo Turmalino, pasižyminčio gebėjimu grąžinti kūno išspinduliuojamą šilumą atgal Tolimojo Infraraudonojo spinduliavimo FIR (Far Infrared Rays) pavidalu. Šis spinduliavimas sušildo giliuosius odos sluoksnius ir naudingai sustiprina mikrocirkuliaciją, kas skatina odos ląsteles žymiai geriau pasisavinti iš jūros dumblių aktyviąsias medžiagas. Gelis greitai įsigeria, yra malonios lengvos tekstūros, jo nereikia nuplauti.

 

Aktyvieji komponentai: Dumbliai GUAM, Lipoaktyvios nanosferos su Coccoloba uvifera, Kofeinas, Mentolas, Juodasis Turmalinas, Kaolinas.

 

NAUDOJIMAS: Užtepti ant probleminės zonos lengvai masažuojant iš apačios į viršų kol visiškai įsigers. Užtepus iš karto atsiranda malonus vėsumo jausmas, kurį po keleto minučių pakeis nesmarkus deginimas ir badymas. Šie efektai gali kaitaliotis, o jų intensyvumas priklauso nuo individualaus odos jautrumo. Nedidelis odos paraudimas procedūros metu ir po jos yra normalus ir gali trukti iki 30-40 minučių.

 

Naudojimo kursas: Naudojama vieną kartą per dieną 15 – 20 dienų laikotarpyje. Po to, pasiektų rezultatų palaikymui ir pagerinimui, rekomenduojama naudoti vieną kartą per 2 dienas. 

 

Dėmesio! Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti. Laikyti neprieinamoje vaikams vietoje. Vengti kontakto su akimis. Po naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas. Nenaudoti ant pažeistos ir sudirgusios odos. Nustoti naudoti odos sudirgimo dėl padidinto jautrumo ingredientams atveju.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)