Drėkinantis grynas hialurono rūgšties koncentratas IncaRose 15 ml
  • −20%
GB362853

IncaRose Drėkinantis grynas hialurono rūgšties koncentratas 15 ml

(0)
17,60 €
22,00 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

INCAROSE - HIALURONO RŪGŠTIS Grynas koncentratas

Super drėkinimas, aktyvus poveikis prieš raukšles

Concentrati Puri linijos priemonės – tai didelės koncentracijos natūralių aktyvių medžiagų tirpalai intensyviai veido ir kūno priežiūrai. Sudėtyje turi medžiagų, naudojamų kosmetinėje medicinoje. Šios priemonės gali būti panaudotos kartu arba atskirai. Jas galima naudoti prieš įprastų kremų naudojimą, norint padidinti jų veiksmingumą.

Koncentruotas neriebus skystis intensyviai priežiūrai. Lengvai užtepamas ir greitai įsigeria. Sudėtyje yra trijų rūšių Hialurono Rūgties – didelės molekulinės masės (paviršinis odos drėkinimas su liftingo efektu), vidutinės ir mažos molekulinės masės (ilgalaikis drėkinamasis poveikis giliesiems odos sluoksniams ir galingas antisenėjimo poveikis). Po keleto dienų naudojimo veido oda atrodys stangri, patempta ir glotni.

Naudojimas: keletą lašų priemonės paskirstyti ant gerai nuvalytos veido ir kaklo odos ir švelniais tapšnojamaisiais judesiais pirštų galiukais įmasažuoti, kol visiškai įsigers. Procedūrą pakartoti keletą kartų per dieną.

Bet koks produkto spalvos pasikeitimas nekeičia jo savybių. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio ir nuo šilumos šaltinių; po naudojimo flakoną kruopščiai uždaryti.

Tik išoriniam naudojimui. Dermatologiškai ir kliniškai testuota (instrumentinis klinikinis testas su 20 subjektų, naudojusių produktą 30 dienų).

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)