Grynas kolageno koncentratas IncaRose 15 ml
  • −20%
GB946208

IncaRose Grynas kolageno koncentratas 15 ml

(0)
17,60 €
22,00 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

INCAROSE - KOLAGENAS Grynas koncentratas

Aktyvus jauninamasis ir patempiamasis poveikis

 Concentrati Puri linijos priemonės – tai didelės koncentracijos natūralių aktyvių medžiagų tirpalai intensyviai veido ir kūno priežiūrai. Sudėtyje turi medžiagų, naudojamų kosmetinėje medicinoje. Šios priemonės gali būti panaudotos kartu arba atskirai. Jas galima naudoti prieš įprastų kremų naudojimą, norint padidinti jų veiksmingumą.

Koncentruotas neriebus skystis intensyviai priežiūrai. Lengvai tepamas ir greit susigeriantis. Sudėtyje yra jūrinio ir augalinio kolageno. Skatina regeneracijos procesus, padeda atkurti natūralų odos drėgnumą ir stangrumą, stabdo stangrumo ir tonuso praradimą, grąžina odai sveiką ir švytinčią išvaizdą.

Naudojimas: keletą lašų priemonės paskirstyti ant gerai nuvalytos veido ir kaklo odos ir švelniais tapšnojamaisiais judesiais pirštų galiukais įmasažuoti, kol visiškai įsigers. Procedūrą galima pakartoti keletą kartų per dieną.

Bet koks produkto spalvos pasikeitimas nekeičia jo savybių. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio ir nuo šilumos šaltinių; po naudojimo flakoną kruopščiai uždaryti.

Tik išoriniam naudojimui. Dermatologiškai ir kliniškai testuota (instrumentinis klinikinis testas su 20 subjektų, naudojusių produktą 30 dienų).

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)