Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Losjonai veidui

Rasta 19 prekės(-ių).

Rodoma 1-19 iš 19 prekės(-ių)

Tai, kad odą puikios būklės išlaikyti padeda nuolatinis drėkinimas – žinome visi. Tačiau, nuspręsti, kuris drėkinamasis veido losjonas mūsų odos atveju galėtų tikti labiausiai – nėra taip paprasta. Nors kiekvienas veido losjonas teoriškai pasižymi panašiomis savybėmis – drėkina odą, šią praturtindamas būtiniausiomis medžiagomis, praktikoje pastebimas toli gražu ne vienodas priemonių poveikis. Kaip išsirinkti dėmesio vertą prekę savo kasdienei odos priežiūrai?


Losjonas veidui – pagal odos tipą

Svarstant, kokią drėkinamąją priemonę rinktis nuolatinei veido odos priežiūrai, visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį į savo odos tipą. Jei jūsų veido oda yra linkusi sausėti ir yra pakankamai jautri, rekomenduojame rinktis kremą jautriai odai. Į aknę linkusios, riebesnės odos drėkinimui rekomenduojama naudoti kremą mišriai odai. Jei jūsų veido oda nepasižymi specifinėmis problemomis, veido losjonas normaliai odai taps puikiu pasirinkimu kasdienei priežiūrai.


Veido losjonas – pagal tekstūrą

Renkantis, koks drėkinamasis veido losjonas galėtų geriausiai tikti jūsų odai, būtina atkreipti dėmesį ir į pačios priemonės tekstūrą. Sausesniam odos tipui puikiai tiks sunkesnės tekstūros losjonas veidui. Tačiau, šio tipo priemonė jokiu būdu nerekomenduojama riebesnei odai, nes jos atveju tik dar labiau užkimšite odos poras bei padidinsite aknės tikimybę.


Kokybiškas losjonas – turtingas sudėtimi

Galiausiai, norėdami nuspręsti, kuris losjonas veidui iš tiesų suteiks pastebimos naudos jūsų odai – atkreipkite dėmesį į priemonės sudėtį. Įsitikinkite, kad veido losjonas yra praturtintas odai naudingomis medžiagomis. Ypač verta rinktis priemones, kurių tinkamumas jautriai odai yra patvirtintas laboratorinių tyrimų. Nepamirškite, jog stipriu kvapu ar ryškiomis spalvomis pasižyminčios kosmetikos priemonės – nėra tai, kuo reikėtų žavėtis ieškant kokybės.