Modeliuojamoji kaukė pilvui ir liemeniui GUAM Fir
  • −15%
GB495833

GUAM Modeliuojamoji kaukė pilvui ir liemeniui Fir 500g

(0)
38,25 €
45,00 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

GUAM FIR - MODELIUOJAMI KAUKĖ PILVUI IR LIEMENIUI su Jūros dumbliais ir infraraudonuoju spinduliavimu FIR

Veiksminga ir visiškai natūrali priemonė, pasižyminti unikaliomis savybėmis. Mažina poodinį riebalų sluoksnį pilvo ir liemens srityje, pašalina suglebimą, atkuria odos stangrumą ir elastingumą, mažina liemens apimtį*. Priemonės formulėje yra didelė koncentracija (21%) jūros dumblių, itin aktyvių augalinių ekstraktų ir eterinių aliejų, kurie kartu pasižymi labai veiksmingu lipolitiniu ir atkuriamuoju poveikiu. Priemonės sudėtyje yra taip pat iki 53 mikronų mikronizuoto Juodojo Turmalino. Juodojo Turmalino mikrokristalai pasižymi sugebėjimu suvokti žmogaus kūno šilumą ir atspindėti ją atgal Tolimojo Infraraudonojo Spinduliavimo FIR (Far Infrared Rays) pavidalu. Šis spinduliavimas sušildo giliuosius odos sluoksnius ir gerina mikrocirkuliaciją, dėl ko odos ląstelės žymiai efektyviau pasisavina aktyviąsias medžiagas iš jūros dumblių ir augalinių ekstraktų ir taip padidina procedūrų veiksmingumą.
*Apimties sumažėjimas neprilyginamas svorio sumažėjimui.

Aktyvieji komponentai: Juodasis Turmalinas, Jūros Dumbliai GUAM, Molis, Guveinio, Paprastojo Kaštono ir Gebenės fitoekstraktai, Šalavijo ir Citrinos eteriniai aliejai, Escinas, Kofeinas, Šildomasis kompleksas.

NAUDOJIMAS: Prieš naudojant kruopščiai išmaišyti. Lengvais masažiniais judesiais užtepti ant odos, sandariai apvynioti plėvele iš apačios į viršų (rekomenduojama naudoti ruloninę maistinę plėvelę), ir palikti veikti 40 minutes. Nuimti plėvelę ir kaukės likučius nuplauti vandeniu. Šilumos ir deginimo pojūtis procedūros metu ir lengvas odos paraudimas po procedūros yra normalu. Užbaigti įvyniojimo procedūrą užtepant patempiamąjį kremą-gelį GUAM FIR.

Naudojimo kursas: pirmąsias tris procedūras kartoti kas dieną, po to kartą per tris dienas. Iš viso 10-12 procedūrų. Po šito pakaks vieno palaikomojo panaudojimo per savaitę.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)