Modeliuojamosios patčios pilvui ir liemeniui GUAM Fir 8vnt
Modeliuojamosios patčios pilvui ir liemeniui GUAM Fir 8vnt
  • −15%
  • Išparduota
GB747672

GUAM Modeliuojamosios patčios pilvui ir liemeniui Fir 8vnt

(0)
38,25 €
45,00 €
Prekės šiuo metu neturime

Aprašymas

GUAM - MODELIUOJAMOSIOS PATČIOS PILVUI IR LIEMENIUI su Jūrų dumbliais ir Infraraudonuoju spinduliavimu FIR

Aukšto veiksmingumo naujoviška priemonė pilvo ir liemens formos korekcijai, pasižyminti šoko poveikiu. Natūralių aktyviųjų ingredientų, įeinančių į patčių aktyviojo sluoksnio sudėtį, veikimas nukreiptas į poodinių riebalų mažinimą, glebumo, strijų ir kitų odos netobulumų pašalinimą. Priemonės sudėtyje yra jūros dumblių, kurie pasižymi efektyviu lipolitiniu ir atkuriamuoju poveikiu, taip pat mikronizuoto Juodojo Turmalino, kuris sugeba suvokti žmogaus kūno šilumą ir atspindėti ją atgal Tolimojo Infraraudonojo Spinduliavimo FIR (Far Infrared Rays) pavidalu. Šis spinduliavimas sušildo giliuosius odos sluoksnius ir pagerina mikrocirkuliaciją, dėl ko odos ląstelės iš jūros dumblių geriau įsisavina aktyviąsias medžiagas. Patčios sukurtos naudojant transdermalinę technologiją, kuri užtikrina tolygų kontroliuojamą aktyviųjų ingredientų pristatymą į apdorojamas problemines zonas 8 valandų laikotarpyje. Patčios, pagamintos iš minkšto, plono ir komfortiško audinio, yra praktiškos ir lengvai naudojamos. Patčios priglunda prie iškilių formų nesudarydamos raukšlių ir patikimai užsifiksuoja ant odos 8 valandų laikotarpyje, nevaržydamos judesių, nesukeldamos diskomforto, nepastebimos po prigludusiais drabužiais. Gali būti naudojamos ir dieną ir naktį, lengvai pašalintos panaudojus nepalieka pėdsakų ant odos. Rezultatas matomas po pirmųjų panaudojimų*. Rekomenduojamas kursas – 8 procedūros per mėnesį. Po kurso oda pilvo ir liemens srityje tampa glotnesne ir stangresne, poodinių riebalų sumažėja ir liemuo tampa lieknesnis*.
* Klinikinis ir instrumentinis testavimas.

 

Aktyvieji komponentai: Juodasis Turmalinas, Jūros Dumbliai GUAM, Jūros Molis, Kofeinas, Azijinė Centelė, Aloe Vera, Gebenė, Paprastasis Kaštonas, Dygioji Pelžiedė.

NAUDOJIMAS: Patčias būtina dėti ant sausos ir švarios odos. Nuimti apsauginę permatomą plėvelę. Užklijuoti patčias ant pilvo vidurio, sutapdinus angą su bamba. Išlyginti patčią rankomis visame plote, įsitikinus, kad ji gerai priglunda prie odos. Palikti veikti ilgiausiai 8 valandas, po ko patčias nuimti. Nenuplauti! Šilumos pojūtis procedūros metu ir lengvas odos paraudimas po jos yra normalu. Po procedūros pageidautina patepti patempiamąjį gelį GUAM. Nuėmus apsauginę plėvelę patčia turi būti panaudota nedelsiant, kad būtų užkirstas kelias jos išdžiūvimui dėl kontakto su oru. Kiekviena patčia gali būti panaudota tik vieną kartą.

Naudojimo kursas: Dvi procedūros per savaitę (su 2-3 dienų pertrauka) mėnesį laiko – iš viso 8 procedūros. Pasiektų rezultatų palaikymui ir pagerinimui rekomenduojama pakartoti kursą keletą kartų per metus.

Dėmesio! Tik išoriniam naudojimui. Dermatologiškai ir kliniškai testuota. Nenaudoti ant pažeistos ir sudirgintos odos. Odos sudirginimo dėl padidinto jautrumo ingredientams atveju naudojimą nutraukti. Nenaudoti kitoms kūno sritims, išskyrus paminėtas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vėsioje ir sausoje vietoje toli nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių.

Pakuotėje yra 8 vienkartinės patčios 1 mėnesio naudojimo kursui.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)