Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų kaukės be sulfatų ir parabenų

Rasta 16 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Kaip žinia, įvairios plaukų priežiūros priemonės, pavyzdžiui, kaukės, yra gaminamos iš itin įvairių komponentų. Jų dažniausia būna nuo keliolikos iki kelių dešimčių. Tačiau įvertinus atidžiau matyti, kad tikrai ne visi yra naudingi jūsų sveikatai bei aplinkai. Vieni tokių yra parabenai bei sulfatai, dėl kurių plaukų priežiūros priemonės pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Tačiau egzistuoja ir kita pusė – tiek parabenai, tiek sulfatai gali sukelti tam tikras reakcijas. Taigi, kur kas geresnis pasirinkimas yra plaukų priežiūros priemonės, pavyzdžiui, kaukės, be parabenų bei sulfatų.


Kodėl plaukų kaukė be sulfatų ir parabenų yra geresnis pasirinkimas jūsų plaukams?

Ekologiškos ir natūralios, sulfatų ir parabenų savo sudėtyje neturinčios kaukės, yra idealus pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Jos nesudirgins galvos odos, nesukels alerginių reakcijų, niežulio, paraudimo; idealiai tinka jautriai galvos odai; pažeistiems plaukams. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad parabenų bei sulfatų savo sudėtyje neturintys gaminiai, yra kur kas draugiškesni gamtai – jie tiesiog greičiau suyra.


Plaukų kaukė be parabenų ir sulfatų: kaip išsirinkti?

Tokio pobūdžio priemonėms šiandien sudarant ypač didelį pasirinkimą, svarbu įvertinti ir dar keletą detalių, pavyzdžiui, priemonių poveikį. Jei jūsų plaukai yra itin išsausėję, skilinėja, lūžinėja, o galbūt pastaruoju itin dažnai juos dažėte ar naudojote formavimo įrenginius, tai puikiu pasirinkimu taps drėkinamosios bei maitinančios priemonės. Negalintiems mėgautis estetišku vaizdu dėl pleiskanų, vertėtų rinktis besulfates ir beparabenes kaukes nuo pleiskanų, o, jeigu tiesiog svajojate apie tiesų plaukų šukuoseną, jums puikiai tiks parabenų bei sulfatų neturinčios kaukės, skirtos plaukų tiesinimui.


Kodėl šias kaukes vertėtų įsigyti internetu?

Akivaizdu, plaukų grožiu rūpintis – būtina, tačiau geriausia tai daryti užtikrinant saugias sąlygas tiek sau, tiek aplinkai, tad parabenų ir sulfatų neturinčios kaukės, yra pats taikliausias pasirinkimas. Na, o panorėjus investuoti į jas, verta prisiminti, kad pačios geriausios investicijos laukia perkančių internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje akcija yra labai dažnas reiškinys tad tikrai turėsite ne vieną galimybę gamini įsigyti pigiau – kaina galbūt bus net ir keliasdešimt procentų mažesnė.