Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų kaukės su kokoso aliejumi

Rasta 75 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 75 prekės(-ių)

Tikriausiai girdėjote apie plaukų kaukes su kokosų aliejum – jos puikiai vertinamos dėl savo poveikio. Kokosų kaukė drėkina, maitina ir puoselėja plaukus, todėl daugelis ilgaplaukių savo kasų priežiūrai ieško būtent šios priemonės. Turime gerą naujieną – mūsų parduotuvėje tinkamą kokoso plaukų kaukę lengvai išsirinksite plačiame asortimente.


Kokoso aliejus plaukams – puoselėja ir drėkina

Kodėl kokosų kaukė plaukams taip vertinama? Ogi dėl įvairiapusio poveikio. Kokosų aliejus plaukams padeda išlaikyti drėgmę, maitina ir atkuria. Dėl to plaukų kaukė su kokosų aliejum puikiai tinka naudoti po cheminių procedūrų, dažnai formuojant plaukus karštais prietaisais.


Kokoso aliejaus kaukė plaukams padės užtikrinti tvirtumą ir stiprumą. Jei plaukai skilinėja, lūžinėja, slenka ir veliasi – kokosų aliejaus kaukė plaukams yra pirmoji pagalba. Kokosų aliejaus kaukė veikia švelniai, glotnina plaukus ir suteikia jiems švelnumo bei žvilgesio. Jau po pirmojo naudojimo plaukai tampa lengviau iššukuojami, švelnūs, maloniai kvepia. Kokoso aliejaus kaukė plaukam veikia intensyviai, tačiau neapsunkina, neriebaluoja plaukų šaknų. O malonus kokosų aromatas padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, skatina minčių aiškumą bei kūrybiškumą.


Plaukų kaukė su kokosų aliejumi: kaip pasirinkti?

Natūrali plaukų kaukė iš kokosų aliejaus tiks bet kokio tipo plaukams. Nereikia bijoti, kad ji bus riebi, pavyzdžiui, kaip plaukų kaukės su argano aliejumi. O jei visgi norite dar lengvesnio varianto, jums patiks plaukų kaukė su kokosų pienu.


Net neabejokite, kad kaukė su kokosų aliejum taps maža žvilgančių ir sveikų plaukų paslaptimi. Tokia kaukė plaukams su kokosų aliejumi yra puikus būdas save palepinti, pamiršti slegiančias mintis ir pasimėgauti egzotišku aromatu.


Kaukės plaukams su kokosų aliejumi pasižymi natūralia sudėtimi, tad galite drąsiai rinktis tai, kas patinka. Kokoso kaukė plaukams gali būti praturtinta kitais vertingais ingredientais: augaliniais aliejais, ekstraktais. Tačiau jei reikia itin intensyvios priežiūros, jums reikalinga kokoso ir argano aliejaus kaukė plaukams. Šis aliejų derinys pasižymi puikiu atkuriamuoju poveikiu.


Kokosų aliejaus kaukė plaukams gali būti skirta įvairiems plaukų tipams, tad atkreipkite į tai dėmesį – priklausomai nuo plaukų tipo skiriasi kaukių sudėtis. Kokosų aliejaus kaukės puikiai tinka vasaros laikotarpiui, kai plaukams reikia daugiau drėgmės, tačiau jas galima naudoti ištisus metus.


Kaip naudojama kokosų aliejaus kaukė?

Kaukes su kokosų aliejumi naudoti reikėtų kartą per savaitę. To visiškai pakaks plaukų grožiui ir sveikatai užtikrinti. Kokoso pieno kaukė plaukams gali būti naudojama ir kiek dažniau, tačiau persistengti neverta – naudos daugiau nebus, o plaukai gali greičiau riebaluotis.


Kokosų aliejaus plaukų kaukė turėtų būti tepama ant drėgnų išplautų plaukų, maždaug nuo vidurio ilgio iki galiukų. Kokosų aliejaus kaukė plaukams gali būti laikoma ir per naktį, bet vis tiek ją reikia gerai išskalauti.


Puikų efektą pasiekti padeda kokosų aliejaus kaukė plaukam, naudojama kartu su valomuoju šampūnu. Plaukų kaukės su kokoso aliejumi yra riebesnės, maitina plaukus (tačiau neapsunkina taip, kaip plaukų kaukė su argano aliejumi). O valomasis šampūnas pašalina visus priemonių likučius, paruošia plaukus kaukės veikimui. Taip plaukų kaukė su kokoso aliejumi gali giliau įsiskverbti, pasiekiama geresnio rezultato.


Kaip plaukų kaukė kokosų aliejus gali būti naudojamas ir grynas, bet toks poveikis gali būti per intensyvus plaukui. Kokosų aliejus plaukų kaukė netolygiai pasiskirsto, yra sunkiai išskalaujamas. Dėl to daug patogiau, jei kokosų aliejus plaukams kaukė bus su papildomais priedais, kreminės tekstūros.


Dažnai manoma, kad kokosų aliejus plaukų kaukė yra tiesiog aliejus, bet iš tikrųjų priemonę sudaro daug daugiau ingredientų. Tam kad kokoso aliejus kauke plaukams pavirstų, yra naudojama daugybė sudedamųjų dalių. Tokie kaukė su plaukams su kokosų aliejus ir kitais ingredientais veikia geriausiai.


Kodėl kaukes su kokosų aliejumi turėtumėte pirkti internetu?

Plaukų kaukė su kokoso aliejum – populiari priežiūros priemonė plaukams, kurią rasite beveik kiekvienoje parduotuvėje. Visgi kam gaišti laiką ir stovėti eilėse? Plaukų kauke su kokosų pienu ar aliejumi galite mėgautis daug paprasčiau – užsisakykite internetu.


Mūsų asortimente siūloma ne viena kokosų aliejaus plaukų kaukė, tad tikrai išsirinksite. Be to, kokosų aliejaus kaukės plaukams yra labai universalios, todėl jos puikiai tinka ir dovanai. Kokosų aliejus plaukams kaukės pavidalu ir lengvai naudojamas, suteikia daug naudos. Palepinkite savo plaukus ir sutaupykite: mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, tad gaminius galite įsigyti pigiau – kaina galbūt sumažės net ir keliasdešimt procentų.