Veido, kūno šveitikliai 

Veido, kūno šveitikliai

Mūsų oda atlieka labai svarbią – apsauginę funkciją ir kasdien susiduria su daugybe veiksnių, galinčių pabloginti jos būklė. Būtent todėl jos priežiūrai turime skirti ypatingą dėmesį. Nepriekaištingai odos priežiūrai užtikrinti būtini įvairūs procesai, o šveitimas – vienas jų. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti aukštos kokybės elektroninių veido, kūno šveitiklių. Jie užtikrins, kad kūno, pėdų, veido odos šveitimas būtų saugus, kokybiškas bei paprastas.

Veido odai – ypatingas dėmesys

Veido oda yra šiek tiek plonesnė bei jautresnė nei kūno oda, o iššūkių jai tenka kur kas daugiau: jei kūno odą pridengiame nuo šalčio ar intensyvių saulės spindulių, tai veido odai suteikti tokį komfortą – šiek tiek sudėtingiau. Be to, negalima pamiršti, kad veido oda puikiai žino, kas yra makiažas, ir nebūtinai tik lengvas, dieninis. Tad, efektyvus bei saugus veido odos valymas yra tiesiog būtinas ritualas, jei norite džiaugtis puikia jos būkle. Tam, kad užtikrintumėte šį procesą, verta rinktis veido valymo prietaisą Foreo Luna Play Plus arba veido odos valymo šepetėlį Pore Pobling Cleanser. Ir vienas, ir kitas prietaisas užtikrins efektyvų, tačiau švelnų makiažo, riebalų, nešvarumų pašalinimą nuo jūsų veido odos. Be to, naudojant šiuos prietaisus, aktyvinama mikro cirkuliacija, oda geriausia aprūpina deguonimi, tad atrodo gaivesnė, skaistesnė, jaunesnė; o veido priežiūrai skirtos priemonės įsigeria geriau bei veikia kur kas efektyviau. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į individualias šių gaminių savybes: štai, pavyzdžiui, Foreo Luna Play Plus prietaiso gamybai yra naudojamas medicininis silikonas, kuris net 35 kartus yra higieniškesnis už nailoninius šerelius. Na, o Pore Pobling Cleanser šepetėliai gali būti naudojami ir duše.

Universalus sprendimas

Jei ieškote gaminio, kuris tiktų tiek veido, tiek kūno odos šveitimui, atkreipkite dėmesį į epiliatorius Panasonic su šveitimo šepetėliu veidui ir kūnui. Tai – ypač geras pasirinkimas visiems, kurie mėgsta ekonomiškus sprendimus, kadangi šis gaminys komplektuojamas su įvairiais priedais, kuriuos naudodami galėsite atlikti pačias įvairiausias higienos bei grožio procedūras. Rasite šiuos priedus: akustinį šveitimo šepetėlį veidui; akustinis šveitimo šepetėlį kūnui; kojų/rankų epiliavimo galvutę; pažastims/ bikini linijai skirtą galvutę; bikini srities šukos; skutimo galvutę; pėdų priežiūros galvutę.

Prietaisas veikia ypač tyliai, tad galite būti tikri – jūsų grožio procedūros niekam nesukels diskomforto. Pašalinami net patys trumpiausi bei ploniausi plaukeliai, o oda išlieka aksomine net iki 4 – 6 savaičių. Galima rinktis iš dviejų greičio režimų.

Nepamirškite ir pėdų

Jei veido odai tenka susidurti su pačiais, įvairiausiais veiksniais, tai kojoms, o ypač pėdoms – tenka, ko gero, didžiausias krūvis, tad tinkamai pasirūpinkite ir jomis. Šiuo tikslu puikiai tiks elektrinis pėdų šveitiklis MRY Portable Pedicure. Itališkas dizainas užtikrina itin patrauklų vaizdą, o ergonomiška rankena garantuoja, kad prietaisu bus ypač patogu naudotis. Šis šveitiklis švelniai, tačiau efektyviai pašalina suragėjusias odos ląsteles, tad užtikrinama gaivumo bei švelnumo pojūtis, be to, pėdų priežiūrai skirtos priemonės įsigeria geriau. Taip pat kartu su gaminiu gausite ir šiuos priedus – rupų šveitimo cilindrą, švelnesnį šveitimo cilindrą; šepetėlį prietaiso valymui.

Kaip prižiūrėti?

Elektroniniai gaminiai visada reikalauja priežiūros. Tačiau gera žinia ta, kad visi šie prietaisai yra pasiruošę atsakingai bei švelniai pasirūpinti jūsų oda, aptys nereikalaudami daug dėmesio iš jūsų. Kartu su prietaisais gausite ir išsamias instrukcijas, kaip prižiūrėti prietaisus, kad jie tarnautų ilgai bei sklandžiai. Vykdami į kelionę ar numatydami, kad prietaisas nebus naudojamas ilgesnį laiką, įdėkite į apsauginį maišiuką ar dėžutč – tokiu būdu apsaugosite nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Kodėl verta pirkti internetu?

Šiuos ir kitus gaminius verta pirkti internetu. Toks sprendimas garantuos, kad sutaupysite daug laiko – patikusius gaminius galėsite išsirinkti net neišeidami iš namų. Taigi, turėsite kur kas daugiau laiko grožio procedūroms. Išsamūs aprašymai taps puikiu papildomu informacijos šaltiniu. Be to, paprasta palyginti gaminių charakteristikas, kainas. Visa tai padės greičiau apsispręsti ir pasirinkti tinkamiausią variantą. Na, ir, žinoma, ne ką mažiau dėmesio yra vertos ir akcijos. Būtent dėl jų patrauklios kainos tampa dar patrauklesnėmis.