Šampūnai po tiesinimo keratinu 

Rūšiuoti pagal
-15%
14,45 € 17,00 €
Šampūnas be druskų INOAR More Love Less Salt Shampoo 400ml

14,45 € 17,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
16,72 € 20,90 €
Glotninamasis šampūnas CHI Enviro 355ml

16,72 € 20,90 € -20%
Sumažinta kaina!
-25%
15,68 € 20,90 €
Plaukus tiesinantis šampūnas MKS eco Kahm Smoothing Shampoo

 MARRAKESH - dabar MKS eco

15,68 € 20,90 € -25%
Sumažinta kaina!
-15%
28,05 € 33,00 €
-30%
72,00 € 102,86 €
Plaukus glotninantis rinkinys ICON Anti Frizz set

72,00 € 102,86 € -30%
Sumažinta kaina!
-20%
81,60 € 102,00 €
Rodoma 1 - 17 iš 17 prekių(-ės)
Šampūnai po tiesinimo keratinu

Plaukų tiesinimas keratinu – puikus ir ypač efektyvus pasirinkimas visoms dailiosios lyties atstovėms, kurios nori džiaugtis itin patrauklia šukuosena. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad po šio procedūros plaukams yra reikalinga ir kitokia priežiūra. Pavyzdžiui, vietoje įprasto šampūno, geriausia rinktis šampūnų, kuris yra skirtas naudoti po plaukų tiesinimo keratinu. Šių šampūnų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Atstatomieji šampūnai, tiesinantys šampūnai, o gal maitinantys šampūnai?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šampūnai, skirti naudoti po šios procedūros sudaro iš tiesų nemažą pasirinkimą. Taigi, tam, kad išsirinktumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį, įvertinkite ir tam tikras detales. Savaime suprantama, vienas svarbiausių aspektų yra norimas pasiekti efektas. Priklausomai nuo jo, jūsų pasirinkimu galėtų tapti maitinantys šampūnai, regeneruojantys šampūnai, atstatomieji šampūnai ir t.t. Na, o vertinantys ypač ekonomiškas investicijas bei norintys užtikrinti visapusišką plaukų priežiūrą, gali įsigyti rinkinį, kurį be plaukus tiesinančio bei glotninančio šampūnas ras ir plaukus tiesinantį bei glotninantį kondicionierių; plaukus tiesinantį pienelį; nenuplaunamą kondicionierių bei plaukų formavimo kremą.

Kodėl šampūnai su keratinu bei skirti naudoti po plaukų tiesinimo, turėtų būti įsigyjami internetu?

Jei reikalingi regeneruojantys šampūnai, tiesinantys šampūnai ir t.t. gaminiai, kuriuos galėtumėte naudoti po plaukų tiesinimo keratinu, tai atminkite, kad juos verta įsigyti internetu. Visų pirma, jūsų laukia ypač didelis gaminių pasirinkimą, o, kad lengvai bei greitai rastumėte jūsų lūkesčius galinčią pateisinti prekę, pasinaudokite paieška. Dar daugiau, užtikrinamas visiškai saugus bei patogus apsipirkimo procesas: apsipirkti galite tiesiog neišeidami iš namų, sau patogiu metu, nederindami savo dienotvarkės prie parduotuvės darbo laiko. Ne ką mažiau svarbi ir dar viena detalė: mūsų internetinėje parduotuvėje akcija yra ypač dažnas reiškinys. Ir tai yra puiki naujiena visiems, kuriuos domina galimybė apsipirkti pigiau: akcijos metu gaminių kaina sumažėja keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų.

Šampūnai po plaukų tiesinimo keratinu, puoselės bei prižiūrės jūsų palukus, o jūs galėsite mėgautis geriausiais rezultatais. Tad išsirinkite tinkamiausią gaminį jau dabar.