Depiliacinis vaškas 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
Rodoma 1 - 32 iš 55 prekių(-ės)
Depiliacinis vaškas

Nepageidaujami plaukeliai ant kūno prašyte prašosi būti pašalinti efektyviai ir ilgesniam laikui. Tokios priemonės aktualios ir vyrams, ir dailiosios lyties atstovėms. Kas gi nenorėtų džiaugtis glotnia, švelnia oda? Vaškas – puiki priemonė pašalinti nepageidaujamus plaukelius ir kuriam laikui pamiršti jų augimą. Depiliacinis vaškas iš Garbane.lt leis mėgautis odos švelnumu.

Vaškas depiliacijai mūsų asortimente

· Jums siūlome depiliacinę cukraus pastą, užtikrinančia ne tik efektyvų, bet ir neskausmingą plaukelių šalinimą. Po depiliacijos su cukraus pasta mėgausitės švelnia it pūkas oda. Mūsų asortimente esanti produkcija yra natūrali, be konservantų, negana to, drėkina odą ir jos nedirgina. Puiku ir tai, jog ši pasta nepalieka nemalonaus lipnumo pojūčio.

· Depiliacinis vaškas kasetėje – labai populiarus produktas, mėgiamas tiek vyrų, tiek moterų – tai įrodo puikūs atsiliepimai. Mūsų pasiūloje rinkitės iš labai plataus vaško kasečių spektro: su azulenu, cinku ir arganu, alavijais, miško vaisiais, alyvuogių aliejumi, aukso dalelėmis ir kt. Yra vaško kasetės, tinkančios veidui, antakiams.

· Galite pasirinkti ir žemoje temperatūroje besilydantį vašką pagal odos tipą: jautriai odai, visų tipų odai ar kita. Tai labai geri produktai, jei turite kojų kraujotakos problemų.

· Vaško granulės tinka įvairių kūno vietų depiliacijai. Jos plaukelius pašalina labai efektyviai ir tiksliai, puikiai susidoroja net su nepaklusniais plaukeliais.

· Pasiūloje yra ir depiliacinio vaško šildytuvai. Rinkinys su depiliaciniu vašku bus tobula dovana.

Priemonių pasirinkimui įtakos turi plaukelių ilgis, odos tipas (ypač jautrumas) bei Jūsų poreikiai, kaip procedūrą norite atlikti.

Depiliavimo vaškas internetu – paprasta ir greita pirkti

Nepriklausomai nuo to, ar domina vaško granulės, kasetės ar depiliacijai namuose skirtos juostelės, mūsų pasiūloje išsirinksite tai, kas poreikius atitiks geriausiai. Puiki kaina, išsami informacija, patogus pirkimo procesas ir operatyvus pristatymas. O kur dar mokėti pigiau leidžiančios akcijos ir, žinoma, patikimi, pripažinimą pelnę gamintojai bei kokybiška jų kosmetika.