Tonikai plaukams 

Rūšiuoti pagal
-20%
15,92 € 19,90 €
-29%
56,80 € 80,00 €
Rinkinys probleminei galvos odai ICON DETOX (Galvos odos šveitiklis,

I.C.O.N. sukūrė DETOX liniją, kuri nuvalo suragėjusias ląsteles, riebalų rūgštis, chlorą, kalkių ir plaukų priemonių likučius. Padeda sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą, sumažina plaukų slinkimą, sustiprina plaukus ir skatina naujų plaukų augimą.

56,80 € 80,00 € -29%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių(-ės)
Tonikai plaukams

Siekiantiems efektyviai spręsti plaukų problemas bei norintiems užtikrinti nepriekaištingą jų būklę ir išvaizdą, tikrai nereikėtų apsiriboti vos keliomis priemonėmis ar tokiais tradiciniais pasirinkimais, kaip šampūnas, kondicionierius, kaukė. Tegul jūsų grožio priemonių krepšelyje atsiranda ir tokie gaminiai, kaip tonikai plaukams, kurie gali tapti ypač vertinga investicija puoselėjant plaukų grožį. Aukštos kokybės šių tonikų galite įsigyti ir pas mus.

Plaukų tonikas: kaip išsirinkti?


Vos tik pradėję domėtis šių priemonių pasirinkimu, netruksite pastebėti, kad jis – nemenkas. O, kad didelė plaukų tonikų įvairovė netaptų galvosūkiu, kuris iš šių gaminių geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius, vertėtų atkreipti dėmesį į tam tikras detales.


Viena svarbiausių – toniko poveikis. Šiandien gaminamų tonikų poveikis yra ypač įvairus – šaldantis, atkuriantis, drėkinantis, suteikiantis glotnumo ar net koreguojantis jūsų plaukų spalvą. Taigi, pirmiausia įvertinkite, kokia yra jūsų plaukų būklė ir kokių sprendimų reikėtų, kad ji būtų geresnė, o taip pat paskutinėje vietoje negali likti ir dekoratyvumo klausimas: ar jums svarbu pakeisti esamą plaukų spalvą?


Pasitelkiant itin modernias technologijas, galima sukurti ir unikalias formules, kuriomis praturtintos plaukų priežiūros priemonės, šiuo atveju, tonikai, užtikrina ypač puikų rezultatą. Vienas tokių yra ir atkuriamasis ir spindesio suteikiantis nenuskalaujamas tonikas su erškėtuogių aliejumi CHI Rose Hip. Ši priemonė yra papildyta raminančia formule, tad padeda efektyviai sutvarkyti garbanotus, sunkiai sukontroliuojamus bei suvaldomus plaukus, o taip pat – pastebimai mažina plaukų šiaušimąsi bei elektrinimąsi.


Plaukų slinkimas – rimta problema, ne juokais galinti sugadinti ir šukuoseną, ir nuotaiką, ir netgi sumažinti pasitikėjimą savimi. Kaip žinia, ši problema gali atsirasti bei kamuoti dėl ypač įvairių priežasčių. Įdomu tai, kad dauguma žmonių puikiai žino, kad galima koreguoti mitybos racioną, siekiant sustiprinti plaukus bei sumažinti slinkimą, tačiau yra įsitikinę, kad, jei ši problema kamuoja dėl genetinės kilmės, tai, neva, jau nieko pakeisti nebegalima. Tačiau visi taip manantys klysta, kadangi šiandien jau galima rinktis priemones, padėsiančias efektyviai kovoti su genetinės kilmės plaukų slinkimu. Viena jų yra ir šaldantis tonikas nuo genetinio plaukų slinkimo ICON DETOX Post Tonic, kuris efektyviai stimuliuoja galvos odą, puoselėja ją, o taip pat – jau po 6 mėnesių naudojimo, pastebimi akivaizdūs rezultatai: plaukai slenka lėčiau, auga sparčiau. Priemonė taip pat suteikia plaukams gyvybingumo bei sveiko žvilgesio.


Taip pat svarbu akcentuoti, kad sveikais ir gražiais plaukais bus galima džiaugtis tik tuomet, jei tokia bus ir galvos oda. Na, o nepriekaištingai jos priežiūrai užtikrinti, reikėtų naudoti ir priemones, skirtas galvos odos šveitimui. Vienas tokių pasirinkimų yra ir galvos odos šveitiklis ICON Shift detoxifying treatment, praturtintas ypač vertingais komponentais bei turintis daugiafunkcinį poveikį. Šios priemonės sudėtyje esantis ricinos aliejus skatina plaukų augimą; alavijų ekstraktas – ramina, glicerinas – nuima pasipūtimą; salicilo rūgštis – efektyviai, tačiau švelniai valo, na, o šilkas ir baltojo arbatmedžio aliejus – atitinkamai suteikia glotnumo ir veikia kaip antiseptikai.


Na, ir, žinoma, tuo atveju, jei jums yra svarbu savo plaukų sveikata bei grožiu rūpintis atsakingai, pirmenybę teikite priemonėms, kurios nėra parabenų ar silikonų: būtent tokie gaminiai yra draugiškiausi ir jums, ir aplinkai.

Kodėl ši priemonė turėtų būti perkama internetu?


Taigi, tinkamai parinktas tonikas plaukams (ar net keli šiai kategorijai priklausantys gaminiai), yra ypač veiksminga, efektyvi priemonė, teikiantis įvairiapusę naudą jūsų plaukams. Tad tikrai nėra jokių priežasčių, kodėl reikėtų dvejoti, ar tokio pobūdžio priemonė yra verta atsidurti jūsų prekių krepšelyje. Na, o nusprendus ją įsigyti, verta atminti, jog tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte pirkti internetu. Visų pirma, toks apsipirkimo būdas lesi jums sutaupyti daug laiko, tad daugiau jo liks visavertei plaukų priežiūrai užtikrinti. Tačiau ir tai – ne viskas: mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ir išsamūs prekių aprašymai bei jas jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, todėl išsirinkti bus ypač paprasta. Na, ir, žinoma, taip pat ne ką mažiau svarbus yra ir kainos klausimas: mūsų internetinėje parduotuvėje akcijos yra ypač dažnos, o jų metu, įvairius gaminius galėsite įsigyti iki keliasdešimt procentų pigiau.