Makiažo kempinėlės 

Rūšiuoti pagal
-10%
53,10 € 59,00 €
Rodoma 1 - 27 iš 27 prekių(-ės)
Makiažo kempinėlės

Makiažas – neatsiejama daugelio dailiosios lyties atstovių gyvenimo dalis. Vienoms tai – kasdienybė, kitoms – išskirtinė proga paryškinti dailius veido bruožus ir / ar paslėpti tam tikrus trūkumus. Profesionaliam makiažui atlikti reikia ne tik žinių, gebėjimų, bet ir kokybiškų priemonių. Kiekvieno makiažo meistro, o taip pat ir mėgėjų kosmetikos priemonių rinkinyje yra kempinėlės. Jos labai funkcionalios ir gali padėti daryti tikrus stebuklus bei pasiekti stulbinamų rezultatų atliekant makiažą!

Kempinėlės makiažui mūsų asortimente

  • Makiažo kempinėlės: skirtingi dydžiai, spalvos, paskirtis. Lašo formos kempinėlės leis preciziškai pasirūpinti paakių sritimi, sunkiau pasiekiamomis vietomis prie nosies ir kt. Tolygiai paskirstykite kosmetiką ant veido ir džiaukitės nepriekaištingu įvaizdžiu.
  • Mūsų asortimente yra kempinėlės ir sausai / biriai pudrai padengti.
  • Aksominės išvaizdos kempinėlės atrodo labai stilingai ir dailiai.
  • Galite rinktis ir veido dulksną, kuri efektyviai atgaivins makiažą, suteiks spindesio, drėkins veido odą, tačiau vizualiai tai nebus matyti. Itin plonas purkštukas tolygiai paskirsto dulksną be jokių stambesnių lašų. Puiki produkto sudėtis neleidžia suabejoti, kodėl apie priemonę atsiliepimai tokie puikūs – sudėtyje yra hialurono, natūralių aliejų ir ekstraktų, antioksidantų.
  • Daug liaupsių sulaukia akių pravedimo aplikatorius – tiks su bet kokio tipo akių apvadais: sausais, skystais, geliniais, pieštukais.
  • Kaip plauti kempinėles? Siūlome specialų valiklį – visapusiškai rūpinkitės makiažu, priemonėmis jam atlikti ir savo odos išvaizda bei sveikata.
  • Galite įsigyti kempinėlių rinkinį, kurį sudaro ši produkcija: universali kempinėlė bet kokioms priemonėms, skaistalų padengimui skirta kempinėlė, taip pat dar viena, skirta kontūravimui, skaistinančioms priemonėms, ir kempinėlių bei šepetėlių valymo muiliukas.

Kas svarbu renkantis kempinėlę?

Kempinėle makiažo pagrindui tolygiai, lengvai, profesionaliai padengsite veidą makiažo pagrindu. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, kokioms priemonėms ji yra skirta: kreminei pudrai, makiažo pagrindui, BB ar CC kremams, skaistalams ar kt. Yra universalių kempinėlių, jei norite turėti vieną kempinėlę, tinkamą visoms priemonėms.

Jei naudojate kempinėles makiažo pagrindui ar kitos paskirties kosmetikai, būtinai įsigykite ir kempinėlėms valyti skirtą priemonę. Juk makiažo priemonės kaupiasi ant kempinėlių, o tie nešvarumai, naudojant kempinėles daugiau nei kartą, vėl keliauja ant Jūsų odos, tad kruopšti kempinėlių priežiūra bei valymas yra būtini. Makiažo kempinėlių valiklis bus nepamainomas ir keliaujant – funkcionalus ir labai kompaktiškas!

Kempinėles makiažui: kaip valyti?

Jei naudojate daugkartines kempinėles, jas valyti būtina po kiekvieno naudojimo. Priklausomai nuo kempinėlės, tiksliau – medžiagų, iš kurių ji pagaminta, valymo rekomendacijos gali skirtis, bet įprastai siūloma kempinėlę išplauti. Geriausią valymo rezultatą pasieksite, jei naudosite specialų kempinėlių valiklį.

Makiažo kempinėlės internetu – paprasta ir greita pirkti

Reikalingos profesionalios, puikiai makiažo priemones paskirstančios kempinėlės ar panašūs produktai gera kaina? Mūsų asortimente esančios makiažo pagrindui ar kitoms priemonėms skirtos kempinės užtikrins geriausią naudojimosi jomis patirtį – naudojimas bus labai lengvas ir greitas. Mūsų el. parduotuvėje klientus dažnai nustebina šaunios akcijos, kurių metu galite mokėti pigiau. Nepraleiskite progos sutaupyti!