Dezinfekciniai skysčiai, vienkartinės kaukės, pirštinės 

Dezinfekciniai skysčiai, vienkartinės kaukės, pirštinės

Artėjant šaltajam metų laikui ar jau įsisiautėjus virusams suskumbama pasirūpinti efektyviomis apsaugos priemonėmis, apsaugančiomis nuo virusų ir užkertančiomis kelią jais pasidalyti su šeima, kolegomis ir aplinkiniais. Šiuo laikotarpiu itin reikšmingas patalpų, paviršių dezinfekavimas bei tinkama rankų higiena, o taip pat veido ir rankų apsaugos priemonės, nes būtent per šias kūno dalis virusai plinta sparčiausiai. Būkite saugūs ir užtikrinkite kitų asmenų saugumą naudodami kokybiškas dezinfekavimo ir apsaugos priemones, kurių didelę įvairovę rasite mūsų parduotuvėje.

Kokias dezinfekavimo priemones rinktis?

Aktyviuoju virusų periodu nuolat girdime linksniuojant dezinfekcinio skysčio svarbą. Alkoholio ar kitu pagrindu pagamintas dezinfekcinis skystis kaina ir patogumu yra patrauklus pasirinkimas, jis naudojamas rankų dezinfekcijai, taip pat patalpoms, paviršiams. Jei renkatės priemonę su alkoholiu, atsižvelkite į tai, kad jo koncentracija turėtų būti ne mažesnė kaip 60 proc. – tokia priemonė užtikrins geriausią apsaugą nuo virusų.

Naudojant dezinfekcinį skystį labai svarbu vadovautis rekomendacijomis ir laikytis šio skysčio naudojimo taisyklių, siekiant užtikrinti maksimalią jo naudą ir išvengti žalos sveikatai.

Apsaugos priemonės

Šioje kategorijoje populiariausios yra vienkartinės veido kaukės, respiratoriai ir vienkartinės pirštinės.

Vienkartinės kaukės yra patikima apsauga, tačiau labai svarbu jas tinkamai dėvėti, laikytis teisingo kaukių užsidėjimo, dėvėjimo ir nusiėmimo taisyklių. Tokios kaukės turi dengti burną ir nosį. Labai dažna klaida – užsidengti tik burną. Taip dėvima kaukė negalės atlikti savo funkcijos. Laikantis rekomendacijų vienkartinės kaukės suteikia efektyvią apsaugą nuo virusų, ūmių viršutinių kvėpavimo takų ar kitų infekcijų, plintančių oro lašeliniu būdu.

Patikimą apsaugą garantuoja ir respiratoriai. Pavyzdžiui, FFP2 klasės respiratorius pasižymi net iki 95 proc. dalelių filtravimu. Jie saugo ne tik nuo virusų, bet ir nuo dulkių, dūmų, aerozolių ir kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

Vienkartinės pirštinės – dar viena efektyvi apsauga nuo virusų. Tiesa, rinkitės kokybiškas, tvirtas pirštines. Atkreipkite dėmesį, ar jos skirtos vienam kartui ar galima naudoti kelis kartus. Tokios pirštinės svarbios ne tik siekiant apsisaugoti nuo virusų – jos visada reikalingos kirpykloms, manikiūro meistrams, grožio salonams ir pan.

Dezinfekavimo skystis – populiariausia ir patogiausia priemonė

Dezinfekcinis skystis rankoms yra viena populiariausių ir efektyviausių priemonių. Toks skystis užtikrina patikimą apsaugą nuo apvalkalinių virusų, kurių grupei priklauso ir daug panikos pasaulyje pasėjęs COVID-19. Šio skysčio rankoms sudėtyje yra etanolio, glicerolio ir vandeninio peroksido. Jis puikiai tinka namams, taip pat kirpykloms, grožio salonams ir kitur, kur svarbi estetiška išvaizda.

Mūsų pasiūloje siūlomas ir dezinfekcinis skystis rankoms be alkoholio, su biocidu. Jis užtikrina higieninę rankų ir odos dezinfekciją. Priemonė bekvapė, antimikrobinė, netoksiška, skirta pašalinti organinius teršalus.

Taip pat siūlome produktus efektyviai ir greitai paviršių dezinfekcijai. Valikliai nepalieka žymių ant paviršiaus, o patogus purškiklis leidžia tinkamai dozuoti ir patogiai naudoti. Toks skystis tinka namų, biuro, parduotuvių ir kitų įstaigų paviršiams dezinfekuoti, įrankiams, patalpoms.

Dezinfekcinis skystis pirkti būna įvairiose pakuotėse: mažas talpas patogu nešiotis asmeniniam naudojimui, o didelės tiks namuose ar viešose vietose. Kai kurie gamintojai siūlo itin estetiškas ir dailias pakuotes. O jei vis dėlto dezinfekavimo skystis jums nepatinka, geriausia jo alternatyva yra dezinfekcinis gelis. Jis naudojamas taip pat kaip ir skystis – tereikia patrinti juo rankas, tačiau yra tirštesnis.

Kitos dezinfekavimo priemonės rankoms

Deja, vien dezinfekavimo skystis negali užtikrinti visiškos apsaugos nuo virusų ir mikrobų, reikalingos ir kitos priemonės. Laimė, jų taip galite rasti mūsų parduotuvėje, tad puikia apsauga pasirūpinsite be jokio vargo.

Mūsų asortimente siūlomi:

  • FFP2 klasės respiratoriai – efektyvi apsauga nuo infekcijų, plintančių oro lašeliniu būdu, taip pat nuo dūmų, dulkių, itin tinka siaučiant gripui ar kitoms infekcinėms ligoms. Respiratoriai turi elastines galvos juosteles bei reguliuojamą nosies spaustuką, tad tiks visiems. 4 sluoksnių respiratoriai užtikrins efektyvią apsaugą, lengvą kvėpavimą, patogų jų užsidėjimą ir nusiėmimą. Puikūs atsiliepimai neleidžia abejoti šių priemonių veiksmingumu.
  • Vienkartinės veido kaukės, supakuotos po 10, 50 vienetų.
  • Turime labai platų vienkartinių pirštinių pasirinkimą: polietileninės, latekso, nitrilinės. Pirštines rinkitės supakuotas skirtingais kiekiais, kelių dydžių, spalvų. Skiriasi ir jų kaina.
  • Siūlome įsigyti kokybiškų bekontakčių infraraudonųjų spindulių termometrų, leisiančių itin sparčiai ir nepriekaištingai tiksliai išmatuoti kūno temperatūrą.

Dezinfekcinis skystis internetu ir kitos apsaugos nuo virusų priemonės/h2>

Norite pasirūpinti dezinfekcija ir apsauga savo namuose, biure ar viešose patalpose? Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia. Dezinfekcinis skystis pirkti siūlomas įvairiomis talpomis, o taip pat rasite ir platų kaukių, pirštinių ir kitų apsaugos priemonių asortimentą.

Jei norite sutaupyti, pasinaudokite mūsų taikoma akcija ir reikalingų prekių įsigykite su nuolaida. Dezinfekcinis skystis kaina yra geriausias pasirinkimas, o kuo didesnę pakuotę pirksite, tuo daugiau sutaupysite. Užsakymus operatyviai pristatome visoje Lietuvoje, tad pas mus apsipirkti labai patogu. Taupykite savo brangų laiką ir apsisaugokite nuo virusų bei mikrobų greitai, pigiai ir paprastai.