Dezinfekciniai skysčiai, vienkartinės kaukės, pirštinės 

Rūšiuoti pagal
-10%
7,11 € 7,90 €
Alkoholinė dezinfekavimo priemonė rankoms Higėja 1000ml

7,11 € 7,90 € -10%
Sumažinta kaina!
-15%
19,55 € 23,00 €
Apsauginės veido kaukės - respiratoriai KN95 standartas 5vnt

19,55 € 23,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-30%
24,50 € 35,00 €
Vienkartinės, apsauginės veido kaukės 50 vnt.

24,50 € 35,00 € -30%
Sumažinta kaina!
-10%
11,70 € 13,00 €
Vienkartinės, apsauginės veido kaukės 10vnt

11,70 € 13,00 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
8,01 € 8,90 €
Dezinfekcinis skystis rankoms ODA 170ml

8,01 € 8,90 € -10%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 15 iš 15 prekių(-ės)
Dezinfekciniai skysčiai, vienkartinės kaukės, pirštinės

Artėjant šaltajam metų laikui ar jau įsisiautėjus virusams suskumbama pasirūpinti efektyviomis apsaugos priemonėmis, apsaugančiomis nuo virusų ir užkertančiomis kelią jais pasidalyti su šeima, kolegomis ir aplinkiniais. Šiuo laikotarpiu itin reikšmingas patalpų, paviršių dezinfekavimas bei tinkama rankų higiena, o taip pat veido ir rankų apsaugos priemonės, nes būtent per šias kūno dalis virusai plinta sparčiausiai. Būkite saugūs ir užtikrinkite kitų asmenų saugumą naudodami kokybiškas dezinfekavimo ir apsaugos priemones, kurių didelę įvairovę rasite čia.

Dezinfekavimo priemonės: kam skirtos ir pagal ką rinktis

Aktyviuoju virusų periodu nuolat girdime linksniuojant dezinfekcinio skysčio svarbą. Alkoholio ar kitu pagrindu pagamintas skystis naudojamas rankų dezinfekcijai, taip pat patalpoms, paviršiams. Jei renkatės priemonę su alkoholiu, atsižvelkite į tai, kad jo koncentracija turėtų būti ne mažesnė kaip 60 proc. – tokia priemonė užtikrins geriausią apsaugą nuo virusų.

Naudojant dezinfekcinį skystį labai svarbu vadovautis rekomendacijomis ir laikytis šio skysčio naudojimo taisyklių, siekiant užtikrinti maksimalią jo naudą ir išvengti žalos sveikatai.

Apsaugos priemonės

Šioje kategorijoje populiariausios yra vienkartinės veido kaukės, respiratoriai ir vienkartinės pirštinės.

Vienkartinės kaukės yra patikima apsauga, tačiau labai svarbu jas tinkamai dėvėti, laikytis teisingo kaukių užsidėjimo, dėvėjimo ir nusiėmimo taisyklių. Tokios kaukės turi dengti burną ir nosį. Labai dažna klaida – užsidengti tik burną. Taip dėvima kaukė negalės atlikti savo funkcijos. Laikantis rekomendacijų vienkartinės kaukės suteikia efektyvią apsaugą nuo virusų, ūmių viršutinių kvėpavimo takų ar kitų infekcijų, plintančių oro lašeliniu būdu.

Patikimą apsaugą garantuoja ir respiratoriai. Pavyzdžiui, FFP2 klasės respiratorius pasižymi net iki 95 proc. dalelių filtravimu. Jie saugo ne tik nuo virusų, bet ir nuo dulkių, dūmų, aerozolių ir kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

Vienkartinės pirštinės – dar viena efektyvi apsauga nuo virusų. Tiesa, rinkitės kokybiškas, tvirtas pirštines. Atkreipkite dėmesį, ar jos skirtos vienam kartui ar galima naudoti kelis kartus. Tokios pirštinės svarbios ne tik siekiant apsisaugoti nuo virusų – jos visada reikalingos kirpykloms, manikiūro meistrams, grožio salonams ir pan.

Dezinfekavimo ir apsaugos priemonės mūsų asortimente

  • Dezinfekcinis skystis rankoms, kurio gamyba remiasi PSO rekomenduojama formule Nr. 1. Toks skystis užtikrina patikimą apsaugą nuo apvalkalinių virusų, kurių grupei priklauso ir daug panikos pasaulyje pasėjęs Covid 19. Šio skysčio rankoms sudėtyje yra etanolio, glicerolio ir vandeninio peroksido. Mūsų asortimente ši produkcija supakuota 170 arba 200 ml stilingose, dailiose talpose. Puikiai tinka namams, taip pat kirpykloms, grožio salonams ir kitur, kur svarbi estetiška išvaizda.
  • Mūsų pasiūloje yra ir kito tipo dezinfekcinis skystis rankoms – be alkoholio, su biocidu. Užtikrina higieninę rankų ir odos dezinfekciją. Priemonė bekvapė, antimikrobinė, netoksiška, skirta pašalinti organinius teršalus. Mūsų asortimente šie produktai parduodami 100 ir 5 000 ml talpose.
  • Taip pat siūlome produktus efektyviai ir greitai paviršių dezinfekcijai. Valikliai nepalieka žymių ant paviršiaus, o patogus purškiklis leidžia tinkamai dozuoti ir patogiai naudoti. Šis skystis tinka namų, biuro, parduotuvių ir kitų įstaigų paviršiams dezinfekuoti, įrankiams, patalpoms. Supilstytas į patogius 300 ml talpos buteliukus.
  • Asortimente yra ir kita antibakterinė kosmetika – dezinfekcinis gelis.
  • FFP2 klasės respiratoriai – efektyvi apsauga nuo infekcijų, plintančių oro lašeliniu būdu, taip pat nuo dūmų, dulkių, itin tinka siaučiant gripui ar kitoms infekcinėms ligoms. Respiratoriai turi elastines galvos juosteles bei reguliuojamą nosies spaustuką, tad tiks visiems. 4 sluoksnių respiratoriai užtikrins efektyvią apsaugą, lengvą kvėpavimą, patogų jų užsidėjimą ir nusiėmimą. Puikūs atsiliepimai neleidžia abejoti šių priemonių veiksmingumu.
  • Vienkartinės veido kaukės, supakuotos po 10, 50 vienetų.
  • Turime labai platų vienkartinių pirštinių pasirinkimą: polietileninės, latekso, nitrilinės. Pirštines rinkitės supakuotas skirtingais kiekiais, kelių dydžių, spalvų. Skiriasi ir jų kaina.
  • Siūlome įsigyti kokybiškų bekontakčių infraraudonųjų spindulių termometrų, leisiančių itin sparčiai ir nepriekaištingai tiksliai išmatuoti kūno temperatūrą.

Apsaugos nuo virusų ir dezinfekavimo priemonės internetu – paprasta ir greita pirkti

Jei reikalingas didesnis ar mažesnis dezinfekcinio skysčio, žele kiekis, respiratoriai, vienkartinės veido kaukės ar kiti apsaugos ir dezinfekavimo reikmenys, tuomet mūsų el. parduotuvėje tikrai išsirinksite. Siūlome įvairias priemones, tad įvertinkite savo poreikius, keliamus reikalavimus ir atraskite tai, kas idealiai juos atitiks. Pirkti internetu labai patogu ir greita, tad labai patiks tiems, kurie efektyviai taupo savo brangų laiką. Negana to, galite sutaupyti pasinaudodami proga, kai taikoma akcija – mokėkite pigiau, o džiaukitės aukšta kokybe.