Geliai akims 

Rūšiuoti pagal
115,00 €
Turime

Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 4 lygis Fillerina

Fillerina 12HA dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams užpildo paakių srities raukšles ir padeda pakelti vokus.

115,00 €
129,00 €
Turime

Dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams 5 lygis Fillerina

Fillerina 12HA dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams užpildo paakių srities raukšles ir padeda pakelti vokus.

129,00 €
-10%
25,20 € 28,00 €
Turime

Paakių kontūro kremas SESDERMA C-VIT Eye Contour Cream 15ml

25,20 € 28,00 € -10%
Sumažinta kaina!
-15%
39,10 € 46,00 €
Turime

Gaivinantis akių srities ir blakstienų gelis Skeyndor Power Hyaluronic 15ml

Power Hyaluronic Line

39,10 € 46,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
31,45 € 37,00 €
Turime

Paakių gelis Skeyndor Eye Contour 15ml

Power C+ Line

31,45 € 37,00 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 19 iš 19 prekių(-ės)
Geliai akims

Ieškant būdų užkirsti kelią pirmiesiems senatvės požymiams, paakių gelis tampa bene pirmąja priemone, atsiduriančia kosmetikos stalčiuje. Tiesa, kosmetologų teigimu, ši priemonė gali būti naudinga dėl įvairių priežasčių, įskaitant patinusius paakius ar patamsėjusią paakių odą. Svarbu teisingai nuspręsti, kuris akių kontūro gelis galėtų būti naudingiausias jūsų odos atveju.


Akių kontūro gelis nuo raukšlių

Gelis paakiams gali būti įvairių formulių, dažniausiai jo pagalba siekiama sumažinti aplink akis atsiradusias raukšles bei užkirsti kelią naujų atsiradimui. Dažnu atveju ši priemonė paakiams vis dar tapatinama su paakių kremais, tačiau veiksmingumo prasme – tai nėra tas pats. Akių kontūro gelis paprastai yra kur kas lengvesnis, greičiau įsigeriantis, labiau maitinantis ir gaivinantis jautrią paakių odą.


Gelis paakiams nuo ratilų

Antra priežastis, kodėl verta į savo kasdienę odos priežiūrą įtraukti priemonę paakiams – gelio pagalba kovojant su akių paburkimu ir ratilais po akimis. Daugelis žmonių susiduria su problema, jog per naktį po akimis susikaupia skysčių, dėl kurių paakiai patinsta, sukurdami įspūdį, jog esame pavargę.


Geriausias paakių gelis

Į savo kasdienę odos priežiūrą įtraukti paakių gelį – paprasta, tačiau nuspręsti, kurį gelį įsigyti – ne visuomet. Kosmetologų teigimu, visų pirma, verta rinktis priemonę, praturtintą kofeinu, nes šios priemonės nuo patinusių paakių dažniausiai pasižymi greitesniu veiksmingumu. Gelio sudėtyje esantis kofeinas skatina greitesnę kraujotaką, kuri padeda greičiau išsivaikščioti skysčiams ir efektyviai mažina patinimą.


Kosmetologai pataria daugiau dėmesio skirti ir geliams, kurie pasižymi intensyvesniu drėkinimu. Atsižvelgiant į tai, kad oda aplink akis – ypač linkusi sausėti, kokybiškas jos drėkinimas siekiant išvengti išryškėjusių raukšlių – ypač svarbus.