Blakstienų serumai 

Rūšiuoti pagal
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių(-ės)
Blakstienų serumai

Prisilietimas blakstienomis gali priminti drugelio sparnų palytėjimą. Tačiau tam, kad blakstienos iš tiesų primintų magiškus drugelio sparnus, teks įdėti nemažai darbo ir tinkamai kas kasdien prižiūrėti. Na, o tai lengviausia bus padaryti naudojant aukštos kokybės aukštos kokybės blakstienų priežiūros priemones, pavyzdžiui, serumus. Šių gaminių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Ilginantis, stiprinantis, ilginantis, o gal augimui skatinti?

Blakstienų serumai šiandien sudaro labai didėlę įvairovę, todėl norint išsirinkti tinkamiausią, reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikras detales. Viena svarbiausių – serumo poveikis. Jei jūsų blakstienos yra labai retos, o jūs svajojate apie tankias, į šilko vėduoklę panašias blakstienas, puikiu pasirinkimu taps blakstienoms auginti skirtas serumas. Jei jūsų blakstienos dažnai lūžta, pastebite mikro įtrūkimus, o galbūt daug jų iškrenta šukuojant, jūsų grožio priemonių krepšelyje turėtų atsidurti stiprinantis serumas. Na, o tuo atveju, jeigu jūsų blakstienos yra ypač trumpos, pageidaujamus rezultatus, t.y., ilgas blakstienas išvysite, jei bus naudojamas ilginantis blakstienų serumas.

Blakstienų serumai praturtinti ypač aukštos kokybės komponentais


Blakstienų serumas yra įvardijamas kaip viena veiksmingiausių blakstienų priežiūros priemonių, kuri būtinai turėtų atsirasti kiekvienos dailiosios lyties atstovės kasdienėje grožio erdvėje. Tačiau, vargu, ar būtų galima sulaukti tokių puikių rezultatų naudojant šiuos serumus, jei jie nebūtų praturtinti ypač aukštos kokybės, vertingais komponentais. Vienas iš jų yra SympPeptide Xlash – tai lipo – oligopeptidas, kuris stimuliuoja keratino genus bei skatina augimą, o akivaizdžius rezultatus galima išvysti jau po nepilno mėnesio. Kiti ne ką mažiau vertingi komponentai yra hialurono rūgštis ir pro vitaminas B5. Šios medžiagos drėkina bei kondicionuoja plaukelius, stabdo jų senėjimą, jau po kelių savaičių galima pastebėti, kad blakstienos yra sustiprėjusios, tvirtesnės. Šių priemonių sudėtyje taip pat galima išvysti ir tokius komponentus, kaip juodųjų jūrinių koralų, aliejus, biotinas, įvairių augalų ekstraktai bei aliejai. Šie ir kiti ingredientai stiprina blakstienas, suteikia jos šilko švelnumo, elastingumo, aprūpina svarbiomis maistinėmis medžiagomis.


Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šiandien jau galima rinktis tokius blakstienų serumus, kurių sudėtyje nėra hormonų, kvapiklių, dažiklių, nenatūralių konservantų. Šių komponentų nebuvimas užtikrina, kad jūsų grožio priemonių krepšelį papildys dar viena, jūsų sveikatai draugiška priemonė, o jau ir taip jautri bei plona oda aplink akis, nebus sujautrinta dar labiau.


Dar viena gera žinia ta, kad blakstienų serumai yra įvardijama kaip ne tik efektyvius rezultatus užtikrinanti, bet ir kaip labai skalsi grožio priemonė – kai kurių serumų jums užteks net 10 – 12 savaičių.

Ko dar svarbu nepamiršti, kad būtų pasirinktas pats tinkamiausias blakstienų serumas?


Blakstienų serumai šiandien sudaro tokią didelę įvairovę, kad siekiant pasirinkti labiausia jums tinkantį, reikėtų nepamiršti įvertinti ir dar kelių detalių. Pavyzdžiui, jeigu jūs mėgstate universalias bei ekonomiškas grožio investicijas tokiu atveju puikiu pasirinkimu galėtų tapti daugiafunkcinė grožio priemonė, pavyzdžiui, blakstienas bei antakius stiprinanti priemonė. Taip pat galite rinktis apsauginę, stiprinamąją priemonę antakiams bei blakstienoms. Naudojant šią priemonę, plaukeliai bus sudrėkinti, o taip pat pavyks juos užfiksuoti bei užtikrinti tvarkingą vaizdą.

Kodėl blakstienų serumus verta pirkti internetu?

Tad, jei šios, efektyvius rezultatus galinčius užtikrinti grožio priemonės vis dar nėra jūsų kosmetikos krepšelyje, pats metas ją įsigyti. Na, o tai geriausia padaryti perkant internetu. Kodėl būtent šis apsipirkimo būdas yra labiausiai vertas jūsų dėmesio? Tam yra net kelios priežastys. Visų pirma, pirkdamos internetu tikrai sutaupysite daug lako – išvengsite nuobodžių kelionių į prekybos vieta bei laukimo eilėse. Ne paslaptis ir tai, kad dailiosios lyties atstovės grožio prekių įsigijimui skiria ypatingą dėmesį. Taigi, belieka tik pridurti, kad itin išsamūs blakstienų serumų aprašymai bei juos jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, taps ypač vertingais informacijos šaltiniais, todėl galite būti tikros – išsirinkti tinkamiausią gaminį bus kur kas lengviau. Tačiau ir tai dar ne viskas – blakstienų serumų galite rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus. Ne ką mažiau svarbios ir akcijos – jos mūsų internetinėje parduotuvėje vyksta itin dažnai, todėl jų metu gaminių kaina ženkliai mažėja – keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų.