Šampūnai dažytiems plaukams  

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-25%
15,68 € 20,90 €
Šampūnas dažytiems plaukams MKS eco Color Care Shampoo 296ml

 MARRAKESH - dabar MKS eco

15,68 € 20,90 € -25%
Sumažinta kaina!
-15%
28,90 € 34,00 €
Šampūnas ICON CBD Organic Shampoo 250ml

28,90 € 34,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
19,20 € 24,00 €
-25%
19,13 € 25,50 €
Nauja
Maitinantis plaukus šampūnas su kanapių ir arganų aliejais MKS eco Original

 MARRAKESH - dabar MKS eco

19,13 € 25,50 € -25%
Sumažinta kaina!
-20%
28,80 € 36,00 €
Glotnintantis plaukų priežiūros rinkinys PREVIA Taming Kit

28,80 € 36,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-25%
13,13 € 17,50 €
Aromatinis arbūzų kvapo šampūnas Yunsey Watermelon Shampoo

13,13 € 17,50 € -25%
Sumažinta kaina!
-15%
14,45 € 17,00 €
Šampūnas be druskų INOAR More Love Less Salt Shampoo 400ml

14,45 € 17,00 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 157 prekių(-ės)
Šampūnai dažytiems plaukams

Ko gero, nereikia ir sakyti, kiek daug privalumų turi laukų dažymas. Tai yra puiki galimybė paryškinti naują natūralią plaukų spalvą, paslėpti žilu plaukus, o galbūt tiesiog pasirinkti balayage ar ombre sprendimą ir sukurti tokį įvaizdį, apie kurį visada ir svajojote. Tačiau nereikia pamiršti, kad dažyti plaukai reikalauja atsakingų priežiūros sprendimų. Vienas jų – atsakingai rinktis priežiūrai skirtas priemones. Įprastas šampūnas jau netiks – pirmenybę reikėtų teikti šampūnui, kuris yra skirtas dažytiems plaukams. Aukštos kokybės šių gaminių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.


Šampūnai dažytiems plaukams: kaip išsirinkti?

Šampūnai dažytiems plaukams šiandien sudaro ypač didelė įvairovę. Taigi, siekiant suprasti, kurie iš šių pasirinkimų yra geriausi jums, būtina įvertinti ir tam tikrus kriterijus.


Savaime suprantama, vienas pagrindinių aspektų yra plaukų spalva. Atsižvelgiant į ją, pirmenybę vertėtų teikti plaukų šampūnui, kuris yra skirtas blondinėms, brunetėms arba šatenėms.


Verta akcentuoti ir tai, kad vieni šampūnai, kurie yra skirti dažytiems plaukams, yra praturtinti tokiomis medžiagomis, kurios padeda ilgiau išlaikyti plaukų spalvą. Galite įsigyti ir šampūnų, kurie paryškins dažytų plaukų spalvą. Renkantis tokį šampūną, svarbu pasirinkti ypač tiksliai: rinktis šampūną tamsiems ar šviesiems plaukams arba skirtą konkrečiai plaukų spalvai, pavyzdžiui, raudonai, rudai, violetinei, vario ir t.t., paryškinti. Taip pat galite pasirinkti ir tokį šampūną, kuris apsaugos jūsų plaukus nuo išsausėjimo ir padės jiems atsistatyti nuo dažno bei intensyvaus dažymo. Tokie šampūnai paprastai yra ypač gausiai praturtinami įvairiais aliejais bei ekstraktais, vitaminais.


Kodėl plaukų šampūnas dažytiems plaukams turėtų būti perkamas internetu?

Visai nesvarbu, koks dažymas – balayage, ombre ir t.t. buvo pasirinktas – nuo šiol būtina naudoti šampūną, kuris yra skirtas dažytiems plaukams. Na, o jo prireikus, geriausia tokį gaminį įsigyti internetu. Kodėl? Tam yra net kelios priežastys. Visų pirma, toks pasirinkimas padės sutaupyti daug laiko. Kadangi šampūnai dažytiems plaukams sudaro didelį pasirinkimą, siekiant dar greitesnės bei sklandesnės paieškos, verta juos rūšiuoti pagal jums aktualius kriterijus. Nepamirškite susipažinti ir su prekių aprašymais – sužinosite, kokiais komponentais yra praturtintas vienas ar kitas šampūnas. Gaminius jau įsigiję pirkėjai juos ypač palankiai vertina dėl aiškiai pastebimų rezultatų: teigiama, kad pradėjus naudoti dažytiems plaukams skirtus šampūnus, plaukų spalva išsilaikė ilgiau; buvo užtikrintas optimalus plaukų drėgmės lygis, sveikas spindesys.


Užtikrinamas ir saugumas bei komfortas – pirkdami internetu išvengsite apsilankymų fizinėse parduotuvėse, be to, galėsite rinktis patogiausią pristatymo būdą.


Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos. Jos ir nulemia tai, kad ypač aukštos kokybės šampūnai, skirti dažytiems plaukams, yra parduodami gerokai pigiau – kaina mažėja keliais, keliolika, o neretai net ir keliasdešimt procentų.