Šampūnai jautriai galvos odai 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-20%
14,39 € 17,99 €
Šampūnas Hemp Seed Miracle Oil 473ml

14,39 € 17,99 € -20%
Sumažinta kaina!
-10%
16,11 € 17,90 €
Drėkinantis šampūnas BioSilk Hydrating Therapy 355ml

16,11 € 17,90 € -10%
Sumažinta kaina!
-15%
36,55 € 43,00 €
Drėkinamasis rinkinys sausiems plaukams HH Simonsen Moisture

36,55 € 43,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
2,00 € 2,50 €
Dozatorius pompa KEUNE 1000 ml pakuotėms

2,00 € 2,50 € -20%
Sumažinta kaina!
-15%
16,58 € 19,50 €
Šampūnas jautriai galvos odai Keune So Pure CALMING

16,58 € 19,50 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
21,25 € 25,00 €
Antioksidacinis šampūnas ICON Fully Antioxidant Shampoo

MOMENTINIS GYVYBINGUMAS. KOVA SU LAISVAISIAIS RADIKALAIS. PLAUKŲ STIPRINIMAS.

21,25 € 25,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
15,92 € 19,90 €
Arbatmedžio šampūnas CHI Tea Tree Oil

15,92 € 19,90 € -20%
Sumažinta kaina!
-15%
13,52 € 15,90 €
Rodoma 1 - 32 iš 37 prekių(-ės)
Šampūnai jautriai galvos odai

Didelė dalis įvairaus amžiaus moterų bei vyrų turi ypač jautrią galvos odą. Taigi, natūralu, kad tokios kasdienės higienos procedūros, kaip galvos plovimas, naudojant įprastus šampūnus, galite sukelti diskomfortą, dar labiau suerzinti jau ir taip jautrią galvos odą. Kad išvengtumėte šių nemalonių pojūčių, verta įsigyti šampūną jautriai galvos odai. Aukštos kokybės šių šampūnų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Šampūnai jautriai odai – praturtinti itin vertingais komponentais

Tam kad, jautrios galvos odos plovimas nesukeltų jokių nemalonių pojūčių – erzinimo, dirginimo, o priešingai – ramintų, jautrios odos šampūnai paprastai yra praturtinami vertingais, natūraliais komponentais. Ypač populiarus pasirinkimas yra įvairių augalų aliejais, pavyzdžiui: simondsijų, kanapių, argano, arbatmedžio; alyvuogių, makadamijų, migdolų ir t.t. Taip pat veiksmingi yra ir įvairių vaisių, žolelių ekstraktai.

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį, jei domina šampūnai probleminei odai?

Šampūnai jautriai odai šiandien sudaro ypač didelį pasirinkimą, todėl nereikėtų pamiršti įvertinti ir tam tikrų aspektų. Vienas iš jų yra jūsų plaukų tipas. Šampūnai jautriai odai, gali būti skirti sausiems, riebiems, normaliems plaukams; įvairių veiksnių pažeistiems, purumą bei paklusnumą praradusiems plaukams. Taip pat galite rinktis ir pagal norimus pasiekti tikslus, pavyzdžiui, pavyzdžiui, sustabdyti plaukų slinkimą, atsikratyti pleiskanų ir t.t.

Kodėl atpalaiduojantys šampūnai retkarčiais turėtų būti naudojami ir žmonių, nesiskundžiančiųgalvos odos jautrumu?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad atpalaiduojantys šampūnai ar raminantys šampūnai, retkarčiais turėtų būti naudojami ir tų žmonių, kurie nesiskundžia galvos odos jautrumu. Pavyzdžiui, jeigu pastaruoju metu bent kelis kartus jums buvo atliktas plaukų dažymas ar dažnai naudojote plaukų formavimo įrenginius, tai raminantys, atpalaiduojantys ir, žinoma drėkinantys šampūnai tikrai taps puikiu pasirinkimu – jie užkirs kelią galimam galvos odos jautrumui.

Kodėl šiuos šampūnus verta pirkti internetu?

Na, o, jei artimiausiu metu planuojate įsigyti būtent tokį gaminį, vertėtų prisiminti, kad egzistuoja ne viena priežastis rinktis pirkimą internetu. Visų pirma, jūsų laukia itin didelis prekių pasirinkimas ir galimybę naudotis jų paieška tam, kad tinkamiausią surastumėte itin greitai. Dar daugiau – užtikrinamas itin saugus bei patogus apsipirkimo procesas – gaminius galite pirkti 24/7. Na, ir, žinoma, taip pat reikia pabrėžti, kad akcija mūsų internetinėje parduotuvėje yra labai dažnas reiškinys, todėl labiausiai patikusius gaminius galite įsigyti gerokai pigiau – neretai jiems taikoma kelių, keliolikos ar net keliasdešimt procentų nuolaida.

Jautri galvos oda reikalauja daugiau dėmesio bei rūpesčio. Įprastas šampūnas – gali nebetikti, sukelti nemalonius pojūčius kiekvieno plovimo metu. Todėl išmintingiausias pasirinkimas – atpalaiduojantys, raminantys bei efektyviai drėkinantys šampūnai, kurie palepins jūsų galvos odą ir užtikrins malonius pojūčius kiekvieno plovimo metu. Na, o, jei dažnai mėgaujatės plaukų dažymo procedūromis ar naudojate plaukų formavimo įrenginius, taip pat nepamirškite retkarčiais naudoti šių šampūnų, rezultatas – maloniai nustebins.