Šampūnai nepaklusniems plaukams 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-15%
16,06 € 18,90 €
Turime

Lengvas maitinantis plaukus šampūnas su kanapių ir arganų aliejais MKS eco

 MARRAKESH - dabar MKS eco

16,06 € 18,90 € -15%
Sumažinta kaina!
12,00 €
Prekė galima su skirtingais pasirinkimais

Regeneruojantis ir blizgesio suteikiantis šampūnas INOAR Resistance Flor de

12,00 €
-20%
19,12 € 23,90 €
Turime

Maitinamasis plaukų šampūnas Loma Nourishing Shampoo 355ml

19,12 € 23,90 € -20%
Sumažinta kaina!
-40%
35,34 € 58,90 €
Turime

Plaukus stiprinantis rinkinys T-LAB Professional Sapphire Energy

35,34 € 58,90 € -40%
Sumažinta kaina!
-15%
12,75 € 15,00 €
Turime

Šampūnas nepaklusniems plaukams JUNGLE FEVER Frizz Out Shampoo

12,75 € 15,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
15,30 € 18,00 €
-20%
32,56 € 40,70 €
-15%
16,07 € 18,90 €
Turime

Maitinantis plaukus šampūnas su kanapių ir arganų aliejais MKS eco Original

 MARRAKESH - dabar MKS eco

16,07 € 18,90 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
20,40 € 24,00 €
Turime

Glotninantis šampūnas PREVIA Taming Shampoo 250ml

20,40 € 24,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-10%
30,60 € 34,00 €
Turime

Šampūnas ICON CBD Organic Shampoo

30,60 € 34,00 € -10%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 104 prekių(-ės)
Šampūnai nepaklusniems plaukams

Dažnai sakoma, kad išpuoselėti bei tvarkingi plaukai – vienas svarbiausių įvaizdžio akcentų. Ir tai – tikrų tikriausia tiesa, tačiau nereikia pamiršti ir kitos svarbios detalės – dauguma žmonių kovoja su įvairiomis plaukų problemomis, neleidžiančiomis turėtų tokios šukuosenos, kokios pageidaujama. Ne išimtis yra ir nepaklusnūs plaukai. Tačiau yra ir gera žinia – šiandien jau galite rinktis įvairias priemones, kurie taps patikimais jūsų grožio sąjungininkais. Vienas galimų pasirinkimų – šampūnas nepaklusniems plaukams. Aukštos kokybės šių šampūnų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Šampūnas nepaklusniems plaukams: kokius akcentus turėtumėte įvertinti rinkdamiesi?

Šampūnas nepaklusniems plaukams – iš tiesų galingas jūsų sąjungininkas, kovojant su šia problema. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad šiai kategorijai priklausantys šampūnai šiandien sudaro ypač didelį pasirinkimą. Taigi, kad pasirinktumėte tinkamiausią, verta atkreipti dėmesį ir į tam tikrus akcentus.

Būtina pabrėžti, kad nepaklusnių plaukų neverta priimti kaip neišvengiamybės, neleidžiančios jums suformuoti pageidaujamos šukuosenos bei džiaugtis norimu įvaizdžiu. Nieko panašaus – atminkite, jei plaukai jus erzina savo nepaklusnumu, taip yra greičiausiai todėl, kad jiems kažko trūksta. Labai dažnai nepaklusniais plaukai tampa todėl, kad jiems trūksta elementaraus drėkinimo bei maistinių medžiagų. Taigi, ypač puikiu pasirinkimu gali tapti intensyviai drėkinantis šampūnas arba intensyviai maitinantis šampūnas. Tokie šampūnai dažniausiai būna ypač gausiai praturtinti aukštos kokybės organiniais bei įprastais įvairių augalų aliejais, vaisių ir žolelių ekstraktais, taukmedžio sviestu. Plaukai gauna svarbių maistinių medžiagų, be to, užtikrinamas reikiamas drėgmės lygis, todėl juos tampa lengviau iššukuoti, suformuoti norimą šukuoseną.


Paklusnumą prarasti plaukai gali ir dėl dar vienos priežasties – galbūt jie buvo stipriai pažeisti? Dažni plaukų dažymai, intensyvus jų formavimas žnyplėmis, džiovinimas džiovintuvu, gali ne tik padėti sukurti taip trokštamą įvaizdį, bet ir ilgainiui nualinti plaukus (ypač, jei nenaudojamos atstatančios priemonės bei procedūros). Taigi, jei įvertinę savo elgesį supratote, kad plaukai galėjo netekti paklusnumo būtent dėl šių priežasčių, rinkitės šampūną pažeistiems plaukams, taip pat tiks ir šampūnas su keratinu. Na, o, jei jūsų plaukai yra vis dėlto yra nesuvaldomi iš prigimties, jūsų pasirinkimu turėtų tapti glotninamasis šampūnas.

Kodėl šampūnas nepaklusniems plaukams turėtų būti įsigyjamas internetu?

Akivaizdu, tinkamai pasirinktas šampūnas nepaklusniems plaukams yra efektyvus ir veiksmingas jūsų grožio sąjungininkas. Na, o nusprendus jį įsigyti, verta prisiminti, kad geriausia jį pirkti internetu. Visų pirma, toks sprendimas užtikrins, kad sutaupysite laiko. Antra, garantuojamas maksimalus komfortas – gaminį įsigysite net neišeidami iš savo namų, išvengdami kelionių į parduotuves. Na, ir, žinoma, mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos, kurios garantuoja, kad kaina bus labai patraukli – šampūnus nepaklusniems plaukams galėsite įsigyti keliais, keliolika arba net keliasdešimt procentų pigiau.

Neleiskite, kad nepaklusnūs plaukai taptų kliūtimi jūsų svajonių įvaizdžiui – pasirinkite tinkamiausią šampūną jau dabar.