Plaukus tiesinančios kaukės 

Rūšiuoti pagal
-15%
13,60 € 16,00 €

Plaukus tiesinanti plaukų kaukė INOAR Liso Magico Progressivo Mask 250g

INOAR Liso Magico plaukų kaukė sukurta natūraliems bei chemiškai paveiktiems plaukams, bei suteikia plaukams net 15 puikių savybių! 

13,60 € 16,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-10%
27,00 € 30,00 €

Nenuplaunamas glotninamasis plaukus balzamas ICON D Frizz BK Smooth Balm

APSAUGA NUO PLAUKŲ PASIPŪTIMO.

27,00 € 30,00 € -10%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių(-ės)
Plaukus tiesinančios kaukės

Jei paklaustume žmonių, kokia šukuosena jiems atrodo pati gražiausia, ko gero, išgirstume labai daug skirtingų atsakymų – galbūt jų būtų tiek, kiek kartų užduotume šį atsakymą. Vis dėlto, tikrai ne vienas atsakytų, kad nėra nieko gražiau už tiesius plaukus. Tačiau tie, kurie galvoja, kad tokią šukuoseną susikurti yra paprasta, tikrai klysta – geriausią rezultatą pavyks išgauti tik tada, jei bus naudojamos tinkamos priemonės. Ir viena jų yra plaukus tiesinančios kaukės. Auštos kokybės šių gaminių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Tiesinančios kaukės – ne tik garbanotiems plaukams

Jei turite garbanotus plaukus, tai, savaime suprantama, garbanotiems plaukams arba banguotiems plaukams skirtos kaukės yra tiesiog būtinos, jei ieškote efektyvių sprendimų plaukų tiesinimui. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad tokiu atveju tinka ir nepaklusniems laukams arba sunkiai suvaldomiems plaukams. Naudodami tokią priemonę, užtikrinsite kur kas lengvesnį plaukų iššukavimą, lengviau suformuosite pageidaujamą šukuoseną, vaizdas bus itin estetiškas. Na, o baigiamuoju akcentu taps fiksuojamosios kaukės.

Ypač puikiu pasirinkimu gali tapti ir kaukės, kurios yra praturtintos tokiais vertingais aliejais kaip migdolų, makadamijų, kokosų ar alyvuogių. Šie aliejai sudrėkins, suminkštins plaukus ir aprūpins juos itin vertingomis medžiagomis.

Kodėl šias kaukes turėtumėte pirkti internetu?

Taigi, jei norite užtikrinti tvarkingą šukuoseną arba džiaugtis itin estetiškai atrodančia tiesų plaukų šukuosena, šios kaukės taps ypač puikiu pasirinkimu. Na, o nusprendus jomis praturtinti savo grožio priemonių krepšelį, vertėtų apsipirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje netruksite įsitikinti, kad gaminių kaina – ypač patraukli. Taip yra todėl, kad akcija – ypač dažnas reiškinys ir jos metu kaukes plaukų tiesinimui galite įsigyti net iki keliasdešimtis procentų pigiau. Kad reikiamą gaminį surastumėte greitai bei lengvai, nepamirškite rūšiuoti prekių pagal sau aktualius kriterijus.


Akivaizdu, džiaugtis tiesių plaukų šukuosena nėra taip sudėtinga, kaip atrodo – visai nesvarbu, kokie yra jūsų plaukai: pastebimos nežymios bangos ar iš matyti garbanos, o galbūt plaukus tiesiog sunku suvaldyti, bet kokiu atveju, naudojant aukštos kokybės plaukų kaukę tiesinimui, norimą šukuoseną susikurti bus kur kas paprasčiau.