Dažantys plaukų kondicionieriai 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-15%
55,25 € 65,00 €
Geltonumą neutralizuojanti ir stipriai atstatanti kaukė Belma Kosmetik

Pašalina nepageidaujamą oranžinį atspalvį

55,25 € 65,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
55,25 € 65,00 €
Geltonumą neutralizuojanti ir stipriai atstatanti kaukė Belma Kosmetik

Pašalina nepageidaujamą geltoną atspalvį

55,25 € 65,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
13,59 € 16,99 €
Geltoną atspalvį neutralizuojantis purškiklis KEUNE Ultimate Blonde

Tik profesionaliam naudojimui!

13,59 € 16,99 € -20%
Sumažinta kaina!
-15%
10,03 € 11,80 €
-30%
19,60 € 28,00 €
Plaukus dažanti kaukė ICON Playful Brights 90ml

19,60 € 28,00 € -30%
Sumažinta kaina!
-10%
15,30 € 17,00 €
-20%
14,32 € 17,90 €
Dažomasis kondicionierius CHI Color Illuminate Conditioner 251ml

CHI Color Illuminate Conditioner

14,32 € 17,90 € -20%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 39 prekių(-ės)
Dažantys plaukų kondicionieriai

Gyvenimas pilnas spalvų, kodėl gi jų nepasimatavus? Kartais norisi būti ryškiu ir išskirtiniu, kartais – tiesiog ištrūkti iš rutinos pakeičiant įvaizdį. Su tonavimo priemonėmis tai padaryti nesunku: plaukus dažantys šampūnai, kaukės, kondicionieriai – puikus pasirinkimas norintiems išbandyti neįprastą plaukų spalvą. Tonavimo priemones vertina ir profesionalai: jų dėka galima spalvą pakoreguoti, atnaujinti, praturtinti, o plauką apsaugoti, atstatyti bei pamaitinti.

Plaukų tonavimas – kiekvienam

Plaukų tonavimo priemonės, priešingai nei plaukų dažai, yra gerokai saugesnės: jos giliai neįsigeria, sudėtyje neturi amoniako, peroksido, alkoholio, dažniausiai yra anti-alerginės, todėl nedirgina odos ir nevargina plauko. Plaukus dažančios kaukės, kondicienieriai ir kremai intensyviai drėkina ir puoselėja, o jų naudojimas itin paprastas. Galima rinktis tarp švelnių ir intensyvesnių būdų paryškinti plaukų spalvą.

  • Švelnus plaukų tonavimas. Šampūnai, plaukų kondicionieriai, kaukės, putos ar kremai – tai švelnios plauko struktūra atstatančios priemonės, praturtintos dažančiais pigmentais. Dauguma jų išlaiko spalvinį atspalvį nuo 2 iki 4 savaičių.
  • Intensyvus tonavimas. Tai specialūs plaukų dažai be amoniako, kurie natūralią plaukų spalvą gali pakeisti net keliais tonais. Rezultatais galima džiugtis nuo 4 iki 8 savaičių, beveik kaip ir su įprastais plaukų dažais.

Plaukų tonavimo priemonės Garbane.lt asortimente

  • Plaukų šviesinimui. Šviesiaplaukiams plaukų tonavimas yra itin paprastas ir sėkmingas. Asortimente rasite platų dažančių šampūnų, kaukių, kremų pasirinkimą. Taip pat šviesiaplaukiams puikiai tinka dažai be amoniako, kurie priešinasi pilkumui ir suteikia gyvesnę, sodresnę spalvą natūralesniu būdu.
  • Geltonumo neutralizavimui. Iš karto po dažymo procedūrų arba praėjus ilgesniam atsiradusį geltonumą ar oranžinius atspalvius nesunku neutralizuoti specialiomis priemonėmis. Dažantys plaukų balzamai ir šampūnai taip pat efektyvūs, jie turėtų būti šaltesnių atspalvių, mėlynų ir violetinių pigmentų.
  • Spalvos paryškinimui. Garbane.lt asortimente rasite profesionalių priemonių spalvos palaikymui, sodrinimui ar visiškam atskleidimui. Tamsesnių ar raudonų plaukų savininkams rekomenduojame išbandyti dažančias ir plaukus maitinančias priemones, kurios prižiūri ne tik spalvą, bet ir padeda puoselėti plauko struktūrą.
  • Dažantis šampūnas žiliems plaukams. Šių priemonių dėka itin paprasta maskuoti pirmuosius žilus plaukus. Rekomenduojama rinktis aukso arba pelenų atspalvius, tuo tarpu tamsesni ar į raudonumą linkę atspalviai gali paryškinti žilumą.
  • Naujam įvaizdžiui. Plaukų dažymas – nelengva procedūra, o jeigu eksperimentavote ir rezultatas nuvylė, tuomet situacijos taisymas gali gerokai užtrukti. Plaukus dažantys šampūnai, kondicionieriai, kaukės, putos – geriausia išeitis eksperimentams, užimanti mažai laiko ir vidutiniškai išsiplaunanti po 10-15 plovimų.

Plaukų tonavimo priemonės internetu – paprasta ir greita

Rūpinkitės savimi ir negaiškite laiko eilėse – plaukų tonavimo priemones įsigykite internetu Garbane.lt. Kokybiškos plaukų priežiūros priemonės – gali būti puiki dovana artimiesiems. Esame išvystę sėkmingai veikiančią internetinę prekybos platformą, todėl garantuojame saugų ir greitą pristatymą. Smagioji dalis? Sekite mūsų naujienas ir patys pirmieji gausite specialius pasiūlymus, akcijas bei naudingą informaciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios priemonės yra geriausios plaukų dažymui?

Kurie plaukus dažantys kondicionieriai yra geriausias pasirinkimas?