Pristatymo sąlygos

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Daugiau nei 90% užsakymų, užsakytų darbo dienomis iki 13 val. paruošiame ir išsiunčiame tą pačią dieną.*

 

Pristatymo būdai ir kainos

  • Prekių pristatymas į paštomatus, kurių išskirtinumas jog visi yra patalpų viduje dėl to siuntos apsaugotos nuo didesnio temperatūrinio poveikio. Ypatingai rekomenduojame rinktis SmartPost kai lauko temperatūra yra ženkliai didesnė ar mažesnė įprastai kambario temperatūrai. SmartPost siuntimas NEMOKAMAS jei užsakymo vertė didesnė nei 25€. Jei užsakymo suma mažesnė nei 28€ tuomet siuntimo kaina 1,95€

  • Prekių pristatymas per   kurjerį yra NEMOKAMAS, jei užsakymo suma viršija 25 €. Jeigu užsakymo suma yra mažesnė nei 25 € pristatymas kainuos 1,95 €. Kurjeris prieš pristatant siuntą (dieną prieš ir pristatymo dieną) atsiunčia SMS žinutę, bei paskambina telefonu.
  • Prekių pristatymas į  paštomatą yra NEMOKAMAS, užsakymo suma viršija 25 €. Jeigu prekių suma yra mažesnė nei 25 € pristatymo kaina yra - 1,95 €. 
  • Užsakymams į Kuršių Neriją VeniPak kurjeriu taikomas papildomas 40 € pristatymo mokestis.

 

Užsakymams pristatomiems VeniPak, DPD pasirinkus atsiskaitymą grynaisiais/kortele pristatymo metu yra taikomas 1,2% (ne mažiau 1€) nuo apmokamos sumos komisinis mokestis. 

 

Užsakymus siunčiame į visas pasaulio šalis. Siuntimo kainą paskaičiuosime individualiai, priklausomai nuo užsakymo apimties. Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome kreiptis el. paštu info@garbane.lt

Pristatymo terminai

  • Lietuvoje siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo). Jei dėl tam tikrų priežasčių prekės pristatymas vėluoja, visada susisiekiame ir informuojame apie tai telefonu.

Prekių grąžinimas

Jeigu, gavus ir išpakavus prekę, pastebite pažeistą įpakavimą ar prekės broką, susisiekite su mums el.paštu info@garbane.lt arba telefonu +37061211188. Brokuotą ar pažeistą prekę pakeisime kita arba grąžinsime Jums pinigus.

Grąžinti prekes, remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217 (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450 ) bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“ (https://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=148061&p_query=&p_tr2= ), galite per keturiolika darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos, raštu pranešdami apie tai el.paštu info@garbane.lt,. Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d.d. jei:

-          grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
-          prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
-          prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);