Šampūnai kirpykloms 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-25%
14,17 € 18,90 €

Maitinantis šampūnas su kanapių ir arganų aliejais MKS eco Isle of You 296

 MARRAKESH - dabar MKS eco

14,17 € 18,90 € -25%
Sumažinta kaina!
-20%
15,12 € 18,90 €

Šampūnas kasdieniam naudojimui Loma Daily Shampoo 355ml

15,12 € 18,90 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
19,12 € 23,90 €

Maitinamasis plaukų šampūnas Loma Nourishing Shampoo 355ml

19,12 € 23,90 € -20%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 180 prekių(-ės)
Šampūnai kirpykloms

Prekės grožio salonams turi išsiskirti aukščiausia kokybe – teikiant grožio paslaugas reikalingi produktai, kuriais galima pasitikėti. Profesionalūs plaukų šampūnai, kondicionieriai, kaukės, formavimo priemonės – be jų neįsivaizduojamas kirpyklų ar grožio salonų darbas. Didelėje gausoje rasti tinkamus produktus gali būti sudėtinga, todėl kruopščiai atrinkome prekes kirpykloms, kurios pasižymi ne tik puikia kokybe, bet ir yra parduodamos didesnėmis pakuotėmis – tai leidžia nemažai sutaupyti.


Profesionalūs šampūnai sudaro ypač didelį pasirinkimą

Nereikia ir sakyti – kirpyklose, grožio salonuose lankosi žmonės, ne tik turintys įvairaus tipo plaukus, bet ir susiduriantys su įvairiomis jų problemomis. Taigi, kiekvienam grožio salonui ar kirpyklai, yra ypač svarbu užtikrinti ypač didelį šampūnų pasirinkimą. Tad, nieko keista, kodėl jį turėtų sudaryti patys įvairiausi gaminiai, pavyzdžiui: maitinantys šampūnai, profesionalūs šampūnai po tiesinimo, drėkinamieji šampūnai, šampūnai natūraliems plaukams, sausiems plaukams ir t.t. Tokia didelė šampūnų įvairovė garantuos, kad kiekvienam apsilankančiam jūsų kirpykloje ar grožio salone, bus parinktas geriausiai tinkantis gaminys.


Profesionalūs šampūnai plaukams yra parduodami didesnėse pakuotėse – ta galimybė sutaupyti. Tokiu atveju bus taupomas laikas (o juk ne paslaptis, kad kiekvienam minute profesionalams yra aukso vertės); be to, bus išvengiama papildomų rūpesčių. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad dažniausiai didelių pakuočių įsigijimas yra kur kas ekonomiškesnis variantas.


Profesionalus plaukų šampūnas – ne tik profesionalams

Galvojate, kad profesionalus šampūnas gali būti naudojamas tik kirpyklose? Nebūtinai, tai efektyvi plaukų priežiūros priemonė, kurios privalumais galite mėgautis ir namuose. Profesionalūs plaukų šampūnai pasižymi puikia sudėtimi, yra koncentruoti, turi efektyvių veikliųjų ingredientų. Daugelis renkasi šias priemones naudoti ir namuose, jos veikia intensyviau. Be to, profesionalūs šampūnai be sulfatų ar kitų žalingų medžiagų, visada yra sveikesnis pasirinkimas.


Kodėl profesionalūs šampūnai turėtų būti perkami internetu?

Taigi, jei jus domina profesionalūs šampūnai kirpykloms, grožio salonams (šampūnai po dažymo, šampūnai po tiesinimo ir t.t.), atminkite, kad juos geriausia įsigyti internetu. Visų pirma, tai – ypač patogu – apsipirkti galite net nepalikdami kirpyklos ar grožio salono, o taip pat galite pasirinkti, kad prekės būtų pristatytos į jūsų darbo vietą. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje akcija yra ypač dažnas reiškinys. Tai reiškia puikią naujieną visiems, kurie aukštos kokybės profesionalių šampūnų nori įsigyti pigiau: akcijos metu, gaminių kaina sumažėja keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų.


Jūsų klientai – nusipelnė aukščiausios kokybės plaukų priežiūros paslaugų. Profesionalios plaukų priežiūros priemonės, pagamintos iš kruopščiai atrinktų komponentų, leis geriausius darbo rezultatus.