Plaukų putos  

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-20%
22,40 € 28,00 €
Plaukų putos PREVIA Extra Firm Styling Mousse 300ml

22,40 € 28,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
17,60 € 22,00 €
-10%
11,70 € 13,00 €
-15%
23,80 € 28,00 €
Formavimo putos ICON OG Foam Styling Mousse 170g

23,80 € 28,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
12,75 € 15,00 €
Aktyvaus poveikio apimties suteikianti priemonė KITOKO Volume Enhance

Volume Enhance Active Treatment 

12,75 € 15,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-10%
13,77 € 15,30 €
-15%
45,48 € 53,50 €
Plaukų apimtį didinantis rinkinys HH Simonsen Volume

45,48 € 53,50 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 46 prekių(-ės)
Plaukų putos

Nepriekaištingai plaukų išvaizdai užtikrinti prireiks įvairių priežiūros priemonių. Na, o palukų putos – jūsų grožio prekių krepšelyje turėtų atsidurti dėl daugybės priežasčių. Na, o iš ypač aukštos kokybės žaliavų pagamintų plaukų putų, galite įsigyti ir pas mus.

Plaukų putos: kokias pirkti?


Vos tik pradėjus domėtis plaukų putų pasirinkimu, netruksite pastebėti, kad laukia didelė įvairovė, todėl siekiant suprasti, kokios yra geriausios būtent jūsų atveju, bus įmanoma tik tada, jei įvertinsite tam tikras detales. Viena svarbiausių yra gaminio poveikis. Tad atsakingai įvertinkite esamą plaukų būklę bei norimus pasiekti tikslus ir pagal tai rinkitės plaukų putas, pavyzdžiui, jei plaukai yra pernelyg ploni, prigludę, rinkitės purumo plaukams suteikiančias, jų apimtį didinančias putas; jei putos reikalingos šukuosenos formavimui, įvertinkite fiksacijos lygį – rinkitės žemo, vidutinio arba aukštos fiksacijos lygio putas. Atsižvelkite ir į savo plaukų tipą – vienokios putos tiks plaukų garbanojimui, kitokios – tiesiems plaukams. Jei siekiate apsaugoti laukus nuo karščio, rinkitės plaukų putas su apsauga nuo UV. Na, ir, žinoma yra ypač svarbu įvertinti, kokių komponentų galima rasti gaminio sudėtyje. Ypač vertingu pasirinkimu gali tapti plaukų putos, papildytos kviečių baltymais (apsaugos bei sustiprins plaukus); argano makadamijų, persikų kauliukų aliejumi – efektyviai drėkina plaukus, suteikia jiems glotnumo bei žvilgesio, alijošiaus ekstraktas – drėkina ir nuramina galvos odą ir t.t.


N, o išsirinkus bei įsigijus, nereikia pamiršti, kad ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir saikingas naudojimas. Dažnai galvojama, kad jeigu priemonė bus naudojama didesniais nei reikia kiekiais, tai bus apsiektas geresnis efektas. Visgi, nieko panašaus – naudoti didesniais kiekiais nei nereikia nėra tikslinga, taip tik apsunkinsite plaukus.

Kodėl šį gaminį verta įsigyti internetu?

Taigi, plaukų putos yra puikus pasirinkimas, siekiant užtikrinti nepriekaištingą plaukų priežiūrą bei susikurti svajonių šukuoseną. Na, o panorėjus įsigyti priemonę, verta atminti, kad tai geriausia daryti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik didelį plaukų putų pasirinkimą, bet laukia ir itin išsamūs aprašymai bei prekes jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač paprasta. Na, ir, žinoma, svarbios ir kainos. Jos – ne tik patrauklios, bet ir akcijos metu tampa dar patrauklesnėmis: patikusius gaminius galima įsigyti keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų pigiau.