Sąrašas prekių pagal gamintoją COMPAGNIA DEL COLORE

Rūšiuoti pagal
-15%
27,20 € 32,00 €
Turime

COMPAGNIA DEL COLORE Nenuplaunamas aliejukas plaukams su arganu Compagnia

27,20 € 32,00 € -15%
Sumažinta kaina!
12,00 €
Turime

COMPAGNIA DEL COLORE Plaukų dažai BE AMONIAKO Compagnia del colore Amonia

Compagnia Del Colore. Colour creame ammonia free

12,00 €
3,50 €
Turime

COMPAGNIA DEL COLORE Compagnia del colore dažų skiedimui skirtas

Compagnia Del Colore. Perfumed Oxidising Cream

3,50 €
3,50 €
Turime

COMPAGNIA DEL COLORE Plaukų dažų BE AMONIAKO Universalus aktyvatorius

Compagnia Del Colore. Universal Colour Activator 2.1%

3,50 €
-30%
15,40 € 22,00 €
Turime

COMPAGNIA DEL COLORE Plaukų kaukė su argano aliejumi Compagnia del Colore

Kaukė plaukams su argano aliejumi

15,40 € 22,00 € -30%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 20 iš 20 prekių(-ės)

Ko gero, nė nereikia ir sakyti, kiek daug puikių dalykų į mūsų gyvenimą gali atnešti spalvos – ne tik nuotaiką pagerinti, bet ir suteikti daugiau energijos, išsiskirti iš minios ir netgi įgyvendinti karščiausias svajones. bei didinti pasitikėjimą savimi. Ir kalbame ne tik apie spalvas jūsų aprangoje – šukuosena taip pat gali būti spalvinga. Tad pats metas paieškoti produktų, kurie leistų jums atrodyti taip, kaip visada to norėjote – drąsiai, ryškiai, išskirtinai. Būtent toks ir yra originalių, efektyvių ir nesudėtingų naudoti produktų asortimentas, sukurtas jauniems ir dinamiškiems žmonėms, kurie nori mėgautis grožiu smagiai, kurį siūlo COMPAGNIA DEL COLORE. dėmesio vertų šių gaminių drąsiam ir įkvepiančiam gyvenimui galite įsigyti ir pas mus.


Ryškus grožis, draugiškumas gamtai ir žmogaus sveikatai. Ar tai įmanoma?


COMPAGNIA DEL COLORE produkcija atitinka visus Certified Production Protocol reikalavimus, todėl užtikrinamas nuoseklus gamybos valdymas ir suteikiama didžiausia garantija. Intriguojantys, malonūs kvapai dera su pirkėjui palankiu produktų kokybės ir kainos santykiu. Siekdama tobulo rezultato, kompanija užtikrina produktų saugumą žmogaus sveikatai ir tausoja aplinką. COMPAGNIA DEL COLORE propaguoja iš esmės naują avangardinį stilių. Tai tinkama plaukų priežiūra, mokėjimas deramai elgtis su plaukais, juos išpuoselėti taip, kad jie taptų puošmena ir pasididžiavimu.


Įvairios paskirties priemonės


Tam, kad drąsų, ryškų bei įkvepiantį įvaizdį sukurti nebūtų sunku, galite rinktis itin įvairios paskirties priemones. Tai – garbanų formavimo skystį, matinę plaukų formavimo pastą, sausus laukus, stiprios fiksacijos plaukų putas, plaukų apimtį didinančias priemones ir t.t. Savaime suprantama, kuo drąsesnes šukuosenas nuspręsite daryti ir kuo daugiau modeliavimo priemonių naudosite, tuo rūpestingiau turite palepinti ir savo plaukus. Tam puikiai tiks tokios tausojančios priemonės kaip kapučino kaukė ar putos stipriai pažeistiems plaukams, linų sėmenų aliejus plaukų galiukams ar kaukė su argano aliejumi. Lepinkite plaukus šiomis ir kitomis aukštos kokybės priemonėmis, o, kad jos būtų įsisavinamos dar geriau, nepamirškite ir tokių gaminių, kaip rožinio molio pilingo galvos odai ir plaukams.


Kodėl verta pirkti internetu?


Nuostabių šukuosenų kūrimui, drąsiems eksperimentams ir įkvepiantiems įvaizdžiams laiko liks daugiau, jei šias ir kitas COMPAGNIA DEL COLORE priemones nuspręsite pirkti internetu. Tai garantuos ne tik greitą, bet ir patogų apsipirkimą; prekės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu. O taip pat nereikia pamiršti patrauklių kainų – mūsų internetinėje parduotuvėje nuolat vyksta akcijos, tad ir kainos labai patrauklios.