Molekulinis atstatomasis plaukų aliejus K18 Molecular Repair Hair Oil 30 ml

858511001500

63,75 €

75,00 €


Aprašymas

SUDĖTYJE YRA PATENTUOTŲ K18 Peptidų™

 

Su plaukų pasipūtimu kovokite iš vidaus! Naujasis molekulinis plaukų aliejus  glotnina ir atstatopažeistus plaukus. Šis silikono neturintis aliejus su palukų pasipūtimu kovoja kitaip, pašalindamas pažeidimus, kurie ilgainiui sukelia  plaukų pasišiaušimą ir iškarto glotnina plaukus bei sulygina pasišiaušiusius plaukelius.

Šis biotechnologiškai sukurtas lengvas aliejus tinka visų tipų plaukams, stiprina, taiso pažeidimus, mažina plaukų pasišiaušimą ir padidina plaukų blizgesį blizgesį.

KĄ JIS DARO

 Atstato plaukų pasipūtimą sukeliančius pažeidimus: veikia molekuliniame lygmenyje atstatydamas pažeistus plaukus, kurie yra labiau linkę šiauštis ir pūstis.

Mažina plaukų pasišiaušimą: natūralūs aliejai veikia plauko paviršių, kad sulygintų kutikulę ir minkštintų plaukus,  jų neapsunkindami.

Padidina plaukų blizgesį ir spalvos gyvumą: maitinami, drėkinami plaukai geriau atspindi blizgesį ir didina spalvos intensyvumą.

Suteikia karščio apsaugą: apsaugo plaukus nuo karščio iki 232°C, tam, kad plaukai išvengtų tolesnių pasišiaušimą sukeliančių pažeidimų.

KODĖL JIS VEIKIA

K18PEPTIDE™ prasiskverbia giliai į plaukus, kad atkurtų pažeidimus ir skatintų ilgalaikį plaukų stiprumą ir lygumą.

Saulėgrąžų aliejus, Hemiskvalanas ir Skvalanas sustiprina plaukų natūralų drėgmės barjerą, kad nedelsiant sumažintų plaukų pasišiaušimąir padidintų blizgesį.

Avokado aliejus suteikia karščio apsaugą net iki 232°C sausiems plaukams.

Naudojimas

Ant drėgnų plaukų po K18 kaukės veikimo laiko: Stiprina plaukus ir mažina pasipūtimą džiovinant ar formuojant plaukus. Užtepkite prokdukto ir palikite 4 minutėms. Formuokite kaip įprasta.

Ant sausų plaukų: sulygina plaukus ir suvaldo pasišiaušiusius plaukelius, naudokite kaip baigiamąją priemonę sustiprinti blizgesiui. Užtepkite prokdukto ir palikite 4 minutėms. Formuokite kaip įprasta.

Sudėtis

Caprylyl Caprylate/Caprate, Squalane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, C13-15 Alkane, Undecane, Benzyl Alcohol, Tridecane, Castor Isostearate Succinate, Propanediol, sh-Oligopeptide-78, Fragrance (Parfum), Tocopherol, Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Susiję produktai