Ekologiška detoksikuojanti dumblių kaukė kūnui GMT BEAUTY ORGANIC ALGAE DETOX MASK 300g

BP1045.1

14,68 €

18,35 €


Aprašymas

Ekologiška detoksikuojanti dumblių kaukė turi valomąjį ir lipolitinį poveikį. Nuostabus dumblių, jūros druskos ir žaliosios arbatos derinys užtikrina galingą detoksikuojantį poveikį ir stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus organizme. Ši kaukė šalina skysčių perteklių ir skatina medžiagų apykaitą.

   

Raudonosios jūros dumbliai prisotinti magnio ir kalio yra labai veiksmingi atkuriant mineralų kiekį odoje.
Tai ekologiška dumblių kaukė papildyta žaliosios arbatos, kuris stimuliuoja kraujotaką, išskiria skysčio perteklių bei paskatina medžiagų apykaitą. Dumblių ir žaliosios arbatos mišinys padeda kovoti su celiulitu, užtikrina detoksikuojantį poveikį ir stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus organizme.
Dumblių kaukė yra prisotinta didelės koncentracijos mineralų, jodo, antioksidantų, mikroelementų, amino rūgščių ir vitaminų, kurie turi stimuliuojantį, tonizuojantį, reguliuojantį ir priešuždegiminį poveikį. Šios biologiškai aktyvios medžiagos yra nuostabiai veiksmingos įveikiant epidermio barjerą ir patenka į giliausius odos sluoksnius.

   

Naudojimas: Sumaišyti reikiamą kiekį dumblių miltelių (~ 100 g) su 300 ml šilto vandens, maišyti kol susidarys mišinys. Tepti ant probleminių odos sričių, uždenkite plėvele ir apgaubkite kūną šildoma antklode. Nuplaukite kaukę po 40-45 minučių.

  

Veikliosios medžiagos: Lithothamnium, Fukusas, Mario druska, Žalioji arbata, Laminaria digitata.

Specifikacijos

Odos poreikiai Detoksikuojanti

Susiję produktai