Plaukus glotninantis rinkinys ICON Anti Frizz set

110111+112110+113030

72,00 €

102,86 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

I.C.O.N. filosofija – kurti natūralius produktus su ekologiškomis sudėtinėmis dalimis remiantis naujausiais moksliniais tyrimais. Remdamiesi šia filosofija, sukūrėme glotninimo sistemą, kuri yra saugi ir veiksminga alternatyva pavojingiems sveikatai tiesinimams su keratinu.

 

Tai ANTI-FRIZZ – revoliucinis produktas, sudėtyje turintis Biotiną ir Keraveg18, kurie atnaujina ir neatpažįstamai transformuoja plaukus. Sudėtyje esančios kruopščiai atrinktos augalinės kilmės aminorūgštys ir baltymai atstoja ir papildo šių medžiagų trūkumą plaukuose. 

  

ANTI-FRIZZ linija tai – natūralių ir ekologiškų ingredientų derinys.  Neigiamas krūvis, laikui bėgant, kaupiasi plaukuose, taip mažindamas jų elastingumą, stiprumą bei spindesį. Be to, plaukai praranda natūralią apsaugą, pradeda pūstis, šiauštis, tampa sunkiai suvaldomi, skilinėja galiukai. 

 

ANTI-FRIZZ linijoje esantys katijonai pašalina neigiamą krūvį iš plaukų ir „įkrauna“ juos teigiamomis Biotino ir Keraveg18 molekulėmis.

 

ANTI-FRIZZ rinkinio pagalba yra neutralizuojami laisvieji radikalai, todėl plaukai tampa paklusnūs ir lengvai suvaldomi.

  

 

Rinkinį sudaro: 

1. Glotninamasis šampūnas ICON Anti-Frizz Shampoo 250ml

Nuo pat pirmo naudojimomatomas akivaizdus poveikis – plaukai juntamai stiprėja ir tampa glotnesni. Tai nėra tik šampūnas, nes jame esantis Keraveg18 jau po pirmo plovimo padaro plaukus 18% elastingesnius ir 21% stipresnius. Keravis baltymų kompleksas didina plauko atsparumą iki 60%.

 

Šampūnas praturtintas visomis reikalingomis aminorūgštimis, kurios užtikrina sveikų bei stiprių plaukų augimą. Baltymai suteikia tvirtumo, o aliejai glotnumo. Keravis baltymų kompleksas suteikia elastingumo ir glotnumo. Jau po pirmo plovimo galima pajausti šio šampūno galią.

  

2. Glotninamasis plaukus kondicionierius ICON Anti-Frizz Conditioner 250ml

Biotinas suteikia plaukams stiprumo, o tuo pat metu Keraveg18 maitina ir glotnina plaukus, suvaldo nepaklusnią struktūrą. Didina plaukų elastingumą ir išsaugo spalvą. Apsaugo nuo žalingo aplinkos ir terminio poveikių. Lengvina iššukavimą.

 

Palepinkit plaukus su šia intensyviai atstatančia kondicionuojančia kauke. Kruopščiai atrinkti ingredientai atstato net stipriai pažeistus plaukus, neleidžia plaukams šakotis ir skilinėti galiukams. Jūsų plaukai taps glotnūs lyg šilkas. Naudojant naujausias technologijas Keraveg18 ir Biotinas prasiskverbia iki pat plauko šerdies, užpildo plaukus ir padaro juos glotnesnius ir tiesesnius. ANTI-FRIZZ kondicionuojančia kauke – kaukė praturtinta visomis reikalingomis aminorūgštimis, kurios užtikrina plaukų stiprumą iš vidaus. Baltymai suteikia tvirtumo, o aliejai glotnumo. Keravis baltymų kompleksas ir pantenolis suteikia elastingumo ir tiesumo.

  

3. Nenuplaunamas glotninamasis plaukus balzamas ICON D Frizz BK Smooth Balm 150ml

BK SMOOTH nenuplaunamas balzamas praturtintas visomis reikalingomis aminorūgštimis, kurios užtikrina plaukų stiprumą iš vidaus. Baltymai suteikia tvirtumo, o aliejai glotnumo. Keravis baltymų kompleksas ir Biotinas suteikia elastingumo ir tiesumo. Pantenolis suteikia laminavimo efektą ir neleidžia drėgmei išpūsti plauko.

  

Naudojant BK SMOOTH nenuplaunamą balzamą Jūs ilgesniam laikui užrakinsite ivestą maitinimą į plauką.

 

Neribokite savęs džiovindami plaukus su džiovintuvu arba naudodami žnyples, nes dėka šios priemonės plaukai džius greičiau, o karščio dėka suaktyvinsite visus atstatančius bei maitinančius ingredientus.

  

ANTI-FRIZZ TRIJŲ PAKOPŲ ATSTATYMAS NAMUOSE:

  1. Gerai sudrėkinkite plaukus. Tarp delnų paskirstykite ANTI-FRIZZ šampūną ir kruopščiai išmuiluokite plaukus. Jau galite pajusti skirtumą nuo savo įprastų šampūnų – jie juntamai stiprėja ir glotnėja. Tai nėra tik šampūnas, nes jame esantis Keraveg18 jau plovimo metu daro plaukus 18% elastingesniais ir 21% stipresniais. Sudėtyje esantis Keravis didina plauko atsparumą iki 60%.
  2. Kruopščiai nuskalaukite šampūną. Vandens perteklių pašalinkite rankšluosčiu. Nuo šaknų iki galiuku užtepkite kondicionuojančia kaukę ANTI-FRIZZ, prašukuokite. Palikite 5 minutes veikti ir nuskalaukite. Poveikis plaukams po ANTI-FRIZZ kondicionuojančios kaukes panaudojimo dar sustiprėja. Biotin suteikia plaukams stiprumo, o tuo pačiu metu Keraveg18 maitina ir tiesina.
  3. Procedūros užbaigimui, prieš formuojant plaukus, naudokite glotninamąjį balzamą BK SMOOTH. Paskirstykite nedideli kieki nuo galiukų iki šaknų. Nereikia nuplauti. Džiovinkite naudodami džiovintuvą ir šepetį.
  4. Plaukai džiūna pastebimai greičiau, tiesinasi lengvai ir tampa glotnūs, stiprūs, sveiki ir įgauna nepakartojamą spindesį.
  5. BK SMOOTH sukuria apsauginę hidrofobinę plėvelę, kuri saugo plauką nuo terminio ir žalingo aplinkos poveikio. Plaukai bet kokiomis sąlygomis išliks glotnūs ir spindintys.

Susiję produktai

-10%
43,20 € 48,00 €
Turime

Originali Egipto žemė Bi-Kor original Egyptische Erde 14g

43,20 € 48,00 € -10%
Sumažinta kaina!
-20%
37,20 € 46,50 €
-20%
75,20 € 94,00 €
Turime

Keune So Pure Rinkinys dažytiems plaukams Color Care šampūnas ir

75,20 € 94,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
72,40 € 90,50 €
-20%
31,20 € 39,00 €