Veido odos priežūros rinkinys Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY

591333

158,62 €


Aprašymas

EXCEL THERAPY 02 švelnus ir originalus šveičiamasis šveitiklis 150 ml, kuris valo, atnaujina ir paruošia odą. Jis poliruoja epidermį, pašalina negyvas ląsteles ir lygina smulkias raukšleles. Be nuostabių citoksigeno ir pieno baltymų savybių, jo formulė itin švelniai šveičia, todėl jį galima naudoti 365 dienas per metus. Tinka visiems odos tipams.

    

EXCEL THERAPY 02 veido odos kaukė 50 ml- atgaivina, atpalaiduoja bei padaro odą spindinčią. Ši mėlynos spalvos veido kaukė yra sukurta iš naujoviškų pigmentų, kurie akimirksniu suteikia odai švytėjimą. Po kaukės naudojimo gali pagerėti odos gebėjimas regeneruotis ir apsisaugoti nuo aplinkos veikiamų taršalų grupių: oro, saulės, buitinės ir skaitmeninės taršos.

    

EXCEL THERAPY 02 akių kontūro kremas 15 ml – vėsinančios konsistencijos, apsaugo, regeneruoja ir koreguoja akių kontūro sritį. Apsauga: nuo keturių tipų taršos: aplinkos, saulės, buitinės ir skaitmeninės. Regeneracija: stiprina paakių odą, mažina smulkias raukšles ir jas lygina. Korekcija: kremas užtikrina dviejų tipų korekciją. Pirma, veikia kaip maskuoklis, pašviesindamas ir koreguodamas tamsius ratilus bei netobulumus. Antra, toliau naudojant – efektyviai koreguoja maišelius po akimis ir tamsius ratilus.

       

EXCEL THERAPY O2 POLLUTION veido emulsija su deguonimi 50 ml – gaivios ir itin lengvos tekstūros, kuri skirta sudrėkinti normalią ir riebią veido odą, blokuojant galimą žalą, kurią gali padaryti keturi tylūs priešai: oras, saulė, buitinės ir skaitmeninės taršos. Tai galinga apsauginė procedūra su senėjimą galinčiomis atitolinti veikliosiomis medžiagomis, suteikiant odai didelę deguonies dozę, stiprinant jos apsaugą ir suaktyvinant vidinį odos atsinaujinimą.

     

EXCEL THERAPY 02 lūpų sritį koreguojanti priemonė 15 ml - intensyvi procedūra, kovojanti su raukšlelėmis ir mimikos linijomis aplink lūpas, atkurianti putlesnę, jaunatviškesnę jų išvaizdą. Formulėje yra koncentruotų senėjimą stabdančių veikliųjų medžiagų, kurios atkuria prarastą lūpų apimtį ir sukuria regeneruojančią plėvelę, drėkinant, minkštinant lūpas.

    

Šveitiklio naudojimas: nedidelį kiekį šveitiklio delne sumaišykite su keletą lašų vandens ir įmasažuokite į veido, kaklo ir dekoltė odą. Nuplaukite jį šiltu vandeniu.

    

Kaukės naudojimas: kartą per savaitę ištepkite kaukę tolygiu plonu sluoksniu ant nuvalytos ir nušveistos šveitikliu veido kaklo ir dekoltė odos.  Venkite zonos apie akis. Palikite kaukę 10-15 min., po to nuplaukite šiltu vandeniu. Vėliau užtepkite kremą ar kitą kasdieninės priežiūros priemonę.

   

Akių kontūro kremo naudojimas: nedidelį kiekį priemonės tepkite ant švariai nuvalytos akių srities ryte ir/arba vakare ir švelniai įmasažuokite.

   

Emulsijos naudojimas: nedidelį kiekį tepkite ant švarios, nuvalytos odos ryte ir vakare.

   

Lūpų srities priemonės naudojimas: nedidelį kiekį priemonės tepkite ant švariai nuvalytos lūpų srities ryte ir/arba vakare ir švelniai įmasažuokite.

Susiję produktai