THERME Maitinamasis dušo gelis Mystic Rose 200ml

GB189336

6,12 €

7,20 €Aprašymas

Mėgaukitės intensyvios rožės kvapu kartu su viliojančia kakava ir saldžiu ličiu su THERME Mystic Rose dušo geliu. Tai yra maitinamasis dušo gelis, kasdieninei  odos priežiūrai, suteikiantis prabangų kvapą. Mystic Rose kolekciją įkvėpė rožė: moteriškumo, stiprybės ir paslapties ženklas. Ilgai išliekantis aromatas leidžia mėgautis kvapu ypač ilgai. Po dušo naudodami THERME Mystic Rose kūno sviestą, aromatą išlaikysite dar ilgiau.

 

● Mėgaukitės turtingu intensyviu rožių kvapu, kartu su šiltomis saldžių ličių ir gundančios kakavos natomis;

● Taip pat tinka sausai ir jautriai odai;

● 100% perdirbama pakuotė.

 

THERME Mystic Rose istorija

Sustiprinkite savo vidinį grožį ir suteikite kūnui bei protui pasitikėjimo savimi naudodami prabangias THERME Mystic Rose kolekcijos priežiūros priemones. Rožė yra gerai žinomas moteriškumo simbolis: galingas, paslaptingas ir be proto jausmingas.

Skirkite laiko sau atsipalaiduoti su nuostabiomis kūno odos priežiūros priemonėmis bei parfumuotu vandeniu. Mėgaukitės intensyviu rožių kvapu, kartu su šiltomis saldžių ličių ir gundančios kakavos natomis. Ilgai išliekantis romantiškas kvapas paverčia vonios kambarį prabangia sveikatingumo zona ir leidžia mėgautis ypač ilgai išliekančiu kvapu ant odos.

 

Kvapas

Rožės yra žinomos dėl savo grožio, tačiau jos siūlo daug daugiau. Rožės šimtmečius buvo mėgstamos ir naudojamos kvepaluose bei odos priežiūros produktuose. Rožė yra viena mėgstamiausių moteriškų kvepalų natų. Subtilų rožių kvapą sustiprina šiltos galingos kakavos natos, o juose įsiterpia šviežios, saldžios ličio natos.

Gundanti kakava

Kakava suteikia šiltą kvapą Mystic Rose priemonėse, o jos gundantis, sodrus bei intensyvus kvapas atpalaiduoja.

Saldus ličis

Ličiai suteikia saldų, egzotišką aromatą Mystic Rose priemonėse. Šis vaisius turi gaivų kvapą, kuris sustiprina rožės aromatą ir puikiai įsilieja į šiltą kakavą.

Susiję produktai

-32%
8,84 € 13,00 €
Turime

GUAM Dušo želė su jūros druska 250ml

Dušo želė

8,84 € 13,00 € -32%
Sumažinta kaina!
-30%
11,19 € 15,99 €
Turime

Salcura Dušo prausiklis kūnui Bioskin Body Wash 200ml

Sensitive & dry skin

11,19 € 15,99 € -30%
Sumažinta kaina!