Modeliuojamosios patčos probleminėms zonoms REDUX PATCH Perfect Body 48vnt

PBOD48

29,25 €

39,00 €


Aprašymas

Didelio veiksmingumo inovacinė priemonė, pasižyminti šoko poveikiu celiulito ir poodinių riebalų sumažinimui; suglebimo ir kitų odos netobulumų ant klubų, sėdmenų ir dilbių pašalinimui. Patčios sukurtos naudojant transdermalinę technologiją CTS (Controlled Technology System), kuri užtikrina tolygų kontroliuojamą aktyviųjų ingredientų pristatymą į apdorojamas problemines zonas 8 valandų laikotarpyje. Patčios, pagamintos iš minkšto, plono ir komfortiško audinio, yra praktiškos ir lengvai naudojamos. Patčios priglunda prie iškilių formų nesudarydamos raukšlių ir patikimai užsifiksuoja ant odos 8 valandų laikotarpyje, nevaržydamos judesių, nesukeldamos diskomforto, nepastebimos po prigludusiais drabužiais. Gali būti naudojamos ir dieną ir naktį, lengvai pašalintos panaudojus nepalieka pėdsakų ant odos. 

 

Rezultatas matomas po pirmųjų panaudojimų*. Po procedūrų kurso oda tampa lygesnė ir stangresnė, poodinių riebalų sumažėja*.

 

* Klinikinis ir instrumentinis testavimas atliktas su 20 moterų grupe, esant griežtai dermatologinei kontrolei Sassari m. Italijoje universiteto biomedicinos katedroje.

 

Aktyvieji komponentai: Kofeinas, Guarana (Paullinia Cupana), Žaliosios arbatos ekstraktas (Camelia Sinensis), Asiūklis, Kaštonas, Gebenė.

 

Naudojimas: Patčias būtina dėti ant sausos ir švarios odos.
1. Atjungti patčas nuo bendro lapo. 
2. Priklijuoti patčas prie probleminės zonos.
3. Išlyginti patčią rankomis visame plote, įsitikinus, kad ji gerai priglunda prie odos.
4. Palikti veikti ilgiausiai 8 valandas, po ko patčias nuimti. 
Nenuplauti! Šilumos pojūtis procedūros metu ir lengvas odos paraudimas po jos yra normalu. Po procedūros pageidautina patepti drėkinamuoju kūno kremu. Nuėmus apsauginę plėvelę patčia turi būti panaudota nedelsiant, kad būtų užkirstas kelias jos išdžiūvimui dėl kontakto su oru. Kiekviena patčia gali būti panaudota tik vieną kartą.

 

Naudojimo kursas: Toje pačioje kūno vietoje patčas rekomenduojama naudoti 2 kartus per savaitę mažiausiai 1 mėnesį. Pasiektų rezultatų palaikymui ir pagerinimui rekomenduojama pakartoti kursą keletą kartų per metus. Subalansuota mityba ir reguliarūs fiziniai pratimai reikšmingai prisideda prie pageidaujamo rezultato pasiekimo.

 

Dėmesio! Tik išoriniam naudojimui. Dermatologiškai ir kliniškai testuota. Nenaudoti ant pažeistos ir sudirgintos odos. Odos sudirginimo dėl padidinto jautrumo ingredientams atveju naudojimą nutraukti. Nenaudoti kitoms kūno sritims, išskyrus paminėtas. Nenaudoti per arba iš karto po intensyvių fizinių pratimų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vėsioje ir sausoje vietoje toli nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. 

 

Pakuotėje yra 48 dviejų išmatavimų patčos: 
- 32 trapecijos formos patčos – išorinei ir vidinei klubų pusėms; 
- 16 stačiakampių patčų – sėdmenims ir išorinei ir vidinei dilbio pusei.

Susiję produktai

-15%
23,16 € 27,25 €
Veido odos šveitiklis vyrams Germaine de Capuccini Cool Scrub 100 ml

Germaine de capuccini For men cool scrub exfoliator

23,16 € 27,25 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
34,47 € 43,09 €
Drėkinamasis veido kremas vyrams Germaine de Capuccini Hydra Elements 50 ml

For men hydra elements facial cream

34,47 € 43,09 € -20%
Sumažinta kaina!