Jauninamoji plėvelinė kaukė-eksfoliantas GUAM Micro Biocellulaire 75ml

GB145136

25,60 €

32,00 €

Prekės šiuo metu neturimeAprašymas

Švelniai pašalina suragėjusias ląsteles, intensyviai maitina odą, ją atjaunina ir išlygina.  Alfa hidrorūgščių (AHA) gausa skatina epidermio atsinaujinimą, pigmentinių dėmių pašviesėjimą. Planktono ekstraktai, alijošius, pasiflorai ir juodieji serbentai prisotina odą mineralais ir vitaminais, minkština ją ir giliai drėkina, dėl ko oda atrodo stangri, lygi ir švytinti. Sudėtyje yra bioaktyvaus mikrodumblių ekstrakto, kurio antioksidacinės savybės daugiau nei 3 kartus viršija tradicinių ekstraktų aktyvumą. Veiksmingai saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

 
Naudojimo būdas. Kaukę plonu sluoksniu užtepti ant veido odos, vengiant srities aplink akis. Palikti 20 min., kad kaukė plastifikuotųsi (jeigu odai reikalinga „šoko terapija“, reiktų užtepti storesnį kaukės sluoksnį ir palikti 35 minutėms). Kaukę pašalinti atsargiais judesiais iš apačios į viršų. Kaukės sudėtyje yra gamtinių dažiklių, kurie laikui bėgant gali pakeisti produkto spalvą. Šie spalvos pokyčiai neveikia paties produkto kokybės. 

 
Atsargumo priemonės. Sudėtyje yra alfa hidrorūgščių. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant gleivinių. Po procedūros apdorotus odos ruožus saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.