Kelioninis rinkinys dažytiems plaukams Chi Travel Shine & Moisture 4vnt

GB787495

17,77 €

20,90 €

Prekės šiuo metu neturimeAprašymas

Chi Travel kelioninis rinkinys dažytiems plaukams.

  

Rinkinį sudaro: 

  • Drėkinamasis, stiprinamasis plaukus šampūnas "Infra Shampoo" 59ml Drėkinamasis, stiprinamasis plaukų šampūnas švelniai išplauna plaukus ir atstato drėgmės balansą. Sudedamosios dalys: rožių vanduo, šilko amino rūgštis, hidrolizuoti kviečių proteinai, natūralių žolelių ekstraktai - pelyno, dilgėlių, rozmarino, levandų.
  • Dažytus plaukus apsauganti, regeneruojanti kaukė "Infra Treatment" 59ml. Drėkina, suteikia elastingumo bei atgaivina pažeistus, chemiškai paveiktus plaukus. Sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai (jonizuotas vanduo, alyvuogių aliejus, hidrolizuotas šilkas, hidrolizuotas plaukų keratinas, kviečių želmenų aliejus) ypatingas drėkina ir rūpinasi plaukus. 
  • Plaukų lakas CHI Infra Texture 74g. Naujos kartos plaukų lakas ne tik patikimai fiksuoja šukuoseną, suteikia plaukams sveiko žvilgesio, bet ir pamaitina plauką, nes į jo sudėtį įeina medetkų, ramunėlių, dilgėlių, melisų ir kiti natūralūs augaliniai ekstraktai, nuo seno naudojimai plaukams puoselėti. Lakas sutvirtina kiekvieną garbaną, bet jų nesuklijuoja. Jis nenubyra ir neapsunkina plaukų, o sudėtyje esantis vertingasis pantenolis apsaugo juos nuo išsausėjimo ir žalingo aplinkos poveikio.
  • Giluminio atstatymo šilko kompleksas "Silk Infusion" 74g. Nenuplaunama, itin giliai plaukus atstatantis priemonės, praturtina natūraliu šilku, kviečių ir sojos baltymais. Silk infusion formulė pritaikyta net ir labai pažeistiems, išsausėjusiems bei spindesį praradusiems plaukams. Plaukai tampa nepaprastai glotnūs, minkšti, lengvai formuojami, stiprūs ir elastingi. Naudojant plaukų šilką, plaukai neapsunksta ir labiau blizga. Tai puiki apsauginė priemonė nuo saulės, vėjo ir vandens druskų.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių. – Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50oC/122oF temperatūroje.

Susiję produktai

-15%
21,25 € 25,00 €
Turime

Saryna Key Kelioninis plaukų priežiūros priemonių rinkinys pažeistiems

Saryna KEY Damage Repair Kit 3in1

21,25 € 25,00 € -15%
Sumažinta kaina!