Apimties suteikiantis nenuplaunamas kondicionierius KITOKO Leave-In Treatment 250ml

K/VOLEN-CLE-75

Leave-In Treatment

Smulkiau

14,45 €

17,00 €


Aprašymas

Kondicionierius skirtas dažnam naudojimui. Kitoko pažangios plaukų terapijos produktų sudėtyje yra natūralių Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų chemijos specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir drėkinančių savybių. Kiekvienoje sistemoje naudojamas unikalus derinys, užtikrinantis maksimalų reikalingų priemonių efektyvumą.

 

Šis kondicionierius praturtintas datulių, žaliosios arbatos, afrikinio tulpmedžio ekstraktų, sviestmedžio aliejaus, vitaminų A ir E, natūralus drėkinamasis faktorius (NMF) ir smektito molio, kurie pašalina nešvarumus ir suteikia apimties.

 

Šio kondicionieriaus pagrindinis ingridientas yra DATULĖ. Datulių vaisiai auga ant vienų iš seniausiai kultivuojamų palmių rūšių, kurios auginamos jau tūkstančius metų. Dėl didelio cukraus, baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų kiekio datulių ekstraktas puikiai atgaivina plonus, silpnus plaukus ir suteikia jiems apimties.

 

Naudojant šį kondicionierių, plaukai tampa gyvybingi, šilko švelnumo ir lengvai tvarkomi. Sudėtyje yra spalvos neblukinanti formulė, todėl tinka dažytiems plaukams.

 

​Naudojimas. Purškite nedidelį kiekį ant drėgnų plaukų. Nenuskalaukite.

 

Specifikacijos

Tipas Apimties didinimui
Plaukams: Ploniems

Susiję produktai

-15%
40,80 € 48,00 €

Kondicionierius jautriai galvos odai Keune So Pure CALMING

40,80 € 48,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-10%
15,21 € 16,90 €

Šaknų pakelėjas Biosilk Volumizing Therapy 207 ml

15,21 € 16,90 € -10%
Sumažinta kaina!