Šveičiamasis gelis-kūno šveitiklis GUAM Sea Ritual Body Scrub 250 ml

GSRSB

28,00 €


Aprašymas

Tai tikras grožio ritualas namuose. Šveičiamoji, maitinamoji ir šviesinamoji priemonė. Sudėtyje: jūros dumbliai GUAM, Negyvosios jūros druska ir koncentruotas jūros vanduo, skatinantys odos atsinaujinimą, išsaugant hidrolipidinę plėvelę. Oda tampa minkšta, švytinti ir labiau sudrėkinta.

 

AKTYVIEJI KOMPONENTAI:
Jūros dumbliai GUAM
 (Laminaria Digitata, Chondrus Crispus, Spirulina Maxima): pasižymi remineralizuojamosiomis, maitinamosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Mineralinių medžiagų kiekis juose daug didesnis, nei antžeminiuose augaluose. Dumbliuose yra daug aktyvių ingredientų, kovojančių su odos senėjimu ir užtikrinančių aukštą apsaugos nuo laisvųjų radikalų lygį. Jie skatina kapiliarų išsiplėtimą, kas padeda aktyviesiems ingredientams geriau prasiskverbti į odą.


Negyvosios jūros druska: Jai būdingas osmosinis poveikis, t. y. valomosios ir drenuojamosios savybės. Druskos kristalai šveičia, pašalina nešvarumus ir skatina ląstelių atsinaujinimą, darydami odą minkštesne ir lygesne. 


Sudėtingi cukrūs iš raudonųjų dumblių: Optimizuoja druskos kristalų šveičiamąsias savybes.


Koncentruotas jūros vanduo: Jame gausu maistingų mikroelementų, padedančių papildyti natūralius odos drėkinimo veiksnius.

Dermatologiškai testuota.

Naudojimas

Naudojimas: Priemonę užtepti ant drėgnos odos. Pamasažuoti lėtais sukamaisiais judesiais, po to, nenaudojant plaunamųjų priemonių, nuplauti. Priemonę rekomenduojama naudoti derinyje su kitais Sea Ritual linijos produktais.

Susiję produktai