Carmex lūpų balzamai - Tube, Stick, Pot

3.7/5 (35)

CARMEX lūpų balzamas

Smulkiau

3,71 €

4,63 €


Aprašymas

Pasirinkite vieną iš siūlomų Carmex variantų:

  • Carmex Tube  (10 g) – populiariausias Carmex lūpų balzamas tubelėje, išspaudžiamas, skystas, suteikiantis lūpoms blizgesio, bespalvis.

  • Carmex pot (7,5g) - Mažina lūpų šiūrkštumą, apsaugo nuo vėjo ir saulės, sudėtyje yra medžiagų, žudančių bakterijas ir greitinančių gijimo procesą.

  • Carmex stick (4,25g) - Išsukamas. Apsauga nuo saulės SPF15. Drėkina lūpas, skatina žaizdelių gijimą.

  • Carmex tube Vyšnių skonio (10 g.) - Išspaudžiamas. Drėkina lūpas vėjuotu, karštu oru. Suteikia lūpoms putlumo ir blizgesio.


„CARMEX“ lūpų balzamas gaminamas nuo 1937m. Balzamas pagamintas iš aukščiausios rūšies produktų, atnaujina sausų, šerpetojančių bei pažeistų lūpų paviršių.


Pagrindinės sudedamosios dalys:

 

   Mentolis – veikia greitai. Pasižymi šaldančiu ir raminančiu poveikiu bei malšina skausmą, uždegimą, niežulį, perštėjimą, gerina kraujotaką. Tinka nudegus saulėje, įgėlus vabzdžiams, nusidilginus.

 

   Kamparas – mažina skausmą, slopina uždegimą, skatina kraujo apytaką. Pasižymi antiseptinėmis savybėmis – naikina bakterijas ir virusus.

 

   Salicilo rūgštis – lengviau pašalina negyvas epitelio ląsteles bei skatina naujų ląstelių augimą ir slopina skausmą. Pagerina lūpų išvaizdą ir palengvina kitų medžiagų įsiskverbimą.

 

   Kakavos sviestas ir vaškai – maitina, drėkina ir minkština lūpas suteikdami šilko švelnumo pojūtį. Apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio – ramina saulės, šalčio ir vėjo nugairintas lūpas.

 
„CARMEX“ lūpų balzamas idealiai tinka problematiškoms, šerpetojančioms lūpoms.

Puikiai saugo lūpas aktyviai sportuojančių žmonių (pvz. slidininkų, dviratininkų,  banglentininkų , o taip pat ir paplūdimyje ar žiemos metu).

„CARMEX“ lūpų balzamas nuramina ir gydo atviras žaizdeles. Puikiai tinka kaip pagrindas prieš dažant lūpas. Jei reikalinga lūpų korekcija ir naudojamas lūpų pieštukas, tai  atliekama korekcija , o po to tepamas balzamas „CARMEX“ ir lūpų dažai. „CARMEX“ balzamas atgaivina natūralią lūpų spalvą.

Nerekomenduojama vaikams iki 3 metų. 

Netestuotas su gyvūnais.

Susiję produktai